Láskyplné speciality v pekařství PAUL

Je tu Máj, lásky čas a s ním i sladké speciality francouzského pekařství PAUL v limitované edici. První máj má většina z nás spjatý s láskyplným vyznáním, nesmíme ale zapomenou ani na další významný den. Druhá květnová neděle, letos tedy 12. května, patří všem maminkám.

Svou drahou polovičku určitě příjemně překvapíte lahodným dortíkem ve tvaru srdce. Lehké piškotové těsto, vanilkový máslový krém, čerstvé maliny a pravý marcipán – ideální kombinace pro romantický piknik v rozkvetlé přírodě. Polibek pod rozkvetlou třešní bude vaší nejlepší odměnou.

Každou maminku zahřeje nejvíc čas strávený s jejími dětmi. Pozvěte ji na tradiční francouzský zákusek a Čokoládový nápoj lásky. Maliny, šlehačka a jemné čokoládové mléko maminkám vykouzlí úsměv na rtech. Speciální čokoládový nápoj bude v pekařství PAUL k dostání po celý květen!

Májová nabídka pekařství PAUL bude v nabídce od 23.4. (dortík pouze do 1. května, čokoládový nápoj až do 31.5.)

Více na www.paul-cz.com.

Čtěte dál …

Poznejte Goodie – značku, pro kterou je závazek ke kvalitě v souladu s přírodou a vědou posláním

Good karma products značky Goodie, to je široké spektrum produktů a doplňků vytvořených v duchu filozofie zakládající si na respektu k planetě i sobě samému. Goodie přináší výrobky zaměřené na péči o tělo a mysl v podobě nejkvalitnějších doplňků stravy, superpotravin,...

pokračovat ve čtení