Řešíte dárky na poslední chvíli? Máme tip, kde sehnat vše na jednom místě 

Vánoce se kvapem blíží a vy pořád nevíte, čím letos potěšíte své blízké? Navíc nesnášíte zdlouhavé obíhání obchodů v nepříjemné zimě a nákupní centra vás nebaví? Máme pro vás několik praktických tipů, jak se předvánočnímu shonu vyhnout a sehnat dárky pro všechny členy rodiny i na poslední chvíli. Řetězec obchodů Kaufland, kde najdete vše potřebné k tomu, abyste byli letos pod stromečkem za hvězdu, má otevřeno i na Štědrý den až do 11:45 hodin. Navíc jsme pro vás připravili malou inspiraci, čím vykouzlit svým nejbližším úsměv na tváři, abyste nemuseli dlouho a složitě hledat.

Pro tatínka, pro dědu nebo pro jakéhokoli labužníka 

Pro milovníky delikates může být skvělou volbou Serrano šunka, kterou Kaufland nabízí v dárkovém balení s nožem pod svou značkou K-Favourites. Jelikož balení obsahuje štědrých 6,5 kg kvalitní šunky, připravte k němu ještě vtipný vzkaz, že už se těšíte na společný večer s vínem, kdy tuto šunku ochutnáte. Darujete zároveň také to nejcennější – společně strávený čas.  

Pro nejmenší  

Nejkouzelnější okamžiky Vánoc umí přičarovat právě dětská radost. Obdarujte letos svoje ratolesti dřevěnými hračkami Kidland, které seženete taktéž v Kauflandu. Kojence i větší děti pak můžete stylově obléknout do kousků od značky Kuniboo.   

Mamince, babičce, sestře nebo kamarádce 

V Kauflandu seženete také kosmetiku značky Bevola, která jistě potěší jakoukoli ženu. Nechte ji zářit díky prvotřídní péči o pleť, protože pravá krása vychází z přirozenosti. Ženy potěšíte také slušivé oblečením, třeba pastelové svetříky nebo vínové šaty z bio bavlny Oyanda. O to, aby se žena vašeho života cítila jako v bavlnce i doma, se postarají dekorace ve stylu hygge od Liv & Bo. Vše k dostání v Kauflandu. 

Pro manžela nebo kamaráda 

Všem, kdo mají rádi věci ve vlastních rukou – ať už na zahradě anebo v garáži, udělá radost nářadí značky Parkside. V Kauflandu seženete kompletní výbavu pro kutily i zahrádkáře. S kvalitními hobby nástroji jim každý nový projekt půjde hladce od ruky.

Pro toho, kdo nikdy nic nechce 

Každý máme v rodině minimálně jednoho člověka, který každý rok opakuje, že žádné dárky nechce, protože nic nepotřebuje a vše má. Tak si usnadněte rozhodování, pořiďte dárkovou poukázku do Kauflandu a nechte je, ať se obdarují sami. Věřte, že nešlápnete vedle. Kaufland nabízí vše na jednom místě, a tak si své přání splní opravdu každý. 

To by bylo. Věříme, že vám těchto několik praktických rad usnadní letošní vánoční přípravy a že si tak svátky užijete v klidu a pohodě i když dárky kupujete na poslední chvíli. Tak šťastné a veselé!  

Čtěte dál …