Dopřejte si křupavé Vánoce s BIG BOY

Český výrobce ořechových krémů a dalších neodolatelných dobrot značky BIG BOY připravil pro letošní Advent řadu sladkých překvapení. Udělat opravdu velkou radost svým blízkým nebylo nikdy jednodušší!

Adventní kalendář zpříjemní čekání na svátky jako žádný jiný!

Myslíte si, že adventní kalendář je jen pro děti? Tak to vás rychle vyvedeme z omylu. Velký netradiční adventní kalendář BIG BOY potěší milovníky neobvyklých chuťových kombinací, čokoholiky a všechny kdo se rádi nechají překvapovat. Malá sladká radost vám zpříjemní každý den čekání na svátky. Objevte oblíbené lyofilizované ovoce, oříšky a preclíky, zalité v kvalitní čokoládě i tajemné novinky, které budete mít možnost vyzkoušet jako první.

Na každém kalendáři navíc najdete kouzelné soutěžní hvězdičky, které ukrývají šanci na skvělé výhry od BIG BOY.

Dárek, který udělá radost i vám

Sehnat dárky pro všechny, které máte rádi, může být pěkně náročné! Přeplněné obchody, zdlouhavé vybírání, hezky zabalit… pořádná fuška! Tak to letos udělejte úplně jinak. Vyberte v klidu na BIGBOY.cz dárkový balíček podle potřeby a nechte si ho doručit až domů. S balením si starosti dělat nemusíte. V BIG BOY to pro vás vymysleli tak, že krabičku s dobrotami ve vánočním kabátku stačí rovnou položit pod stromeček. Tak teď jen abyste lákavý obsah balíčku nesnědli, ještě než přijde Ježíšek.

Vaječňák, který si vychutnáte kdykoli a kdekoli

Vzpomínáte, jak jste se vždy těšili, až se bude doma dělat vaječný koňak? Bez jeho tajného ochutnávání by to nebyly Vánoce! V BIG BOY si to myslí také, a proto připravili limitku oblíbeného oříškového krému s nezaměnitelnou chutí pravého vaječňáku. Vychutnáte si ho kdykoli, protože neobsahuje alkohol. Hedvábně jemný kešu krém v kombinaci s bílou čokoládou, vanilkou a vaječno – rumovou příchutí. Tak ten stojí za hřích!

Pro nerozhodné i věčné ochutnávače

Stále nevíte, který oříškový krém vám bude chutnat nejvíce? Nemusíte se rozhodovat hned. Degustační set obsahuje to nejlepší z produkce BIG BOY v mini balení a k tomu luxusní lžičku. Kupte raději rovnou dva, abyste pak u vánoční pohádky nemuseli jen mlsně koukat 😉

Vše koupíte na www.bigboy.cz.

Čtěte dál …