Psi mají také své dny a Grub Barf má co nabídnout

Nejpopulárnější, nejvěrnější, nejooddanější – to je pes, přítel člověka. Den psů připadá na datum 27. srpna a česká firma Grub Barf připravila právě na oslavu všech psích kamarádů novinku v podobě psích kostiček, které vyrábí na míru chutím všech plemen, velikostí i věku. Podobně jako my lidé, mají i psi své chutě a určitě uvítají pestrou a rozmanitou stravu. Pokud si pořizujeme věrného čtyřnohého kamaráda je dobré pověnovat čas studiu toho, co jim chutná, tudíž činí šťastnějšími, zdravějšími, vitálnějšími. Letité zkušenosti společnosti Grub Barf ve spolupráci s odborníky jasně dokládají, že psům nejvíce chutná Hovězí nebo Drůbeží s přílohou v podobě masových tácků bárf. Tedy kvalitní čerstvé maso. Novinku v podobě kostiček ve třech druzích pak lze považovat za jakýsi psí dezert plný vitamínů a minerálů. Vyrábí se ve třech variantách, a to červené ve složení hovězí maso, červená řepa a ovesné vločky, žluté ve složení kuřecí maso, mrkev a ovesné vločky a zelené ve složení vepřové maso, špenát a ovesné vločky. Poděkujme všem pejskům za to, jak milují své pány a dopřejme jim takový život, jaký si zaslouží.  Kostičky slouží jako zpestření a poděkování věrným zákazníkům a jejich psím kamarádům.

„U majitelů psů oceňuji především zodpovědnost k tvorům, jež si pořizují. My sami podporujeme útulek Bouda, Dogpoint či Edovo kočičí štěstí a jasně vidím vděčnost zvířat, která nedostala to, co měla. A tím nemyslím pravidelnou ranní jízdu v limuzíně New Yorkem. Rozhodnutí o zvířecím kamarádovi je zkrátka dlouhodobou záležitostí a je na každém z nás, odhadnout své síly,“ uvádí Simona Princová, majitelka společnosti na výrobu speciálních krmiv ŽRASO s.r.o. „U psů jednoznačně boduje Hovězí s přílohou a Drůbeží s přílohou a také jen masové tácky (hovězí/drůbeží). Pro letošní svátek psů na Den psů jsme pak připravili novinku ve formě psích kostiček. Ty lze získat při nákupu nad 2.000 Kč či při každé desáté objednávce. Je to zároveň i poděkování za věrnost našich zákazníků,“ dodává Simona Princová.

GRUB BARF, HOVĚZÍ S PŘÍLOHOU, 500 G

Nejenom lidé, ale i psi si zaslouží maso té nejvyšší kvality. Výrobek je určený pro vysoce aktivní psy. GRUB BARF s hovězím masem je nutričně velmi hodnotné, má nízký obsah tuku a hodí se pro nabírání svalové hmoty a udržení dobré kondice. Aktivní plemena a psi v zátěži si zaslouží stejnou péči, jako profesionální sportovci. Proto pro krmivo GRUB BARF je využito pouze hovězí maso, které bylo primárně určené pro humánní spotřebu. Libové hovězí je významným zdrojem kreatinu, má vysoký obsah esenciálních aminokyselin a nízký obsah tuku. Jedna porce Hovězího s přílohou GRUB BARF obsahuje 62,6 % proteinů, 20,5 % tuků a 16,9 % uhlohydrátů (sacharidů). Má ideální vlastnosti pro budování svalové hmoty, regeneraci a udržení dobré fyzické kondice vašeho zvířete. Výrobek obsahuje hovězí svalovinu, hovězí kost, hovězí ledvinu, hovězí játra, jablka, brokolici, vařenou rýži.

GRUB BARF, DRŮBEŽÍ S PŘÍLOHOU, 500 G

Jedná se o vyvážený poměr živin. Drůbeží maso je ideální dietní volbou pro malé i velké psy bez ohledu na jejich věk či fyzickou aktivitu. GRUB BARF Drůbeží s přílohou obsahuje svalovinu obohacenou o kosti, vnitřnosti, zeleninu, ovoce a pohanku. Což vytváří vyvážený poměr živin pro každého psa.
GRUB BARF používá pouze drůbeží maso a kosti, které byly primárně určené pro humánní spotřebu – vyhýbá se antibiotikům, konzervantům a všem dalším nežádoucím látkám. Drůbeží maso je bohaté na draslík, vápník, fosfor, železo, hořčík a vitamíny skupiny B, a společně s ovocem, zeleninou a přílohou přispívají ke správné funkci nervové soustavy. Výrobek se skládá z drůbeží svaloviny, drůbeží kosti, hovězí ledviny, drůbežích jater, ledového salátu, červené řepy, špenátu, hrušek a pohanky. Výrobek je vhodný pro každého psa. Drůbeží maso je ideální dietní volbou pro psy bez ohledu věk či fyzickou aktivitu.

Čtěte dál …