Vyhrajte vstupenky na světelnou show.  LUMINA PARK přináší nezapomentutelný zážitek.

Světelná show, která dosud v České republice nemá obdoby. Poblíž koupaliště Džbán se otevřela 1,5 km dlouhá stezka plná světla a hudby. Unikátní expozice představuje  osvětlené a ozvučené sochy na motivy pohádky Alenka v říši divů. Organizátoři slibují nezapomenutelný zážitek určený nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro všechny, kteří se rádi nechají přenést do fantastického světa plného světel a hudby. Navštívit pražský LUMINA PARK můžete až do února 2023.

Na konci stezky pak návštěvníci narazí na zábavný světelný labyrint o rozloze 1200 m2. Součástí expozice je také kolotoč generující elektrickou energii. Podle organizátorů je atrakce určena pro všechny věkové kategorie, je vhodná také pro kočárky a slibuje rozzářit nejen dlouhé zimní večery, ale také oči všech návštěvníků.

Tento typ atrakce začal vznikat v amerických botanických zahradách a nyní si získává své fanoušky po celé Evropě.  Po mimořádném úspěchu ve čtyřech polských městech se Lumina park přesouvá nyní do Budapešti, Vilniusu a také do Prahy,“ uvedl Krzysztof Sachs, kreativní ředitel společnosti Lumina Sp. z o.o., která Lumina park provozuje.

Soutěžní otázka: Kolik činí vstupné do LUMINA PARK?

Více na www.luminapark.cz.

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 15. 12. 2022. Do předmětu uveďte  „Lumina park“.

Ze zaslaných  správných odpovědí vylosujeme tři výherce vstupenky. Budeme rádi za  like FB profilu All4fun, nebo instagramovému profilu All4funcz.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …