Na hory se slunečními brýlemi značky Icona od OptikDoDomu.cz

Lehké, pružné a pohodlné. Takové jsou sluneční brýle Icona. Jejich nedílnou součástí jsou polarizační čočky, proto dokonale ochrání váš zrak i během řízení. Vybírejte rozmanité barvy čoček a obrouček pro ženy i pro muže exkluzivně na www.optikdodomu.cz.

Icona Speed Orange

Kvalitní sluneční brýle Icona Speed Orange nabízí neotřelou oranžovo-bílou kombinaci. Během sportování je ocení jak ženy, tak muži. Jsou vyrobeny z vysoce pružného materiálu TR90, který díky tvarové paměti limituje tlak stranic za ušima, čímž se brýle zcela přizpůsobí velikosti vaší hlavy. Rozjasňující čočka zářivé oranžové barvy chrání oči před větrem i před ultrafialovým zářením UV 400.

Cena: 519 Kč (včetně elegantního pevného pouzdra a praktického měkkého čistícího pouzdra)

Zakoupíte exkluzivně na www.optikdodomu.cz

Icona Beri

Moderní pánské sluneční brýle s polarizačními skly Icona Beri jsou vyrobeny z příjemného, lehkého a pevného plastu. Polarizační čočky eliminují nepříjemné ostré sluneční paprsky, což oceníte i při řízení auta, a perfektně ladí s celorámovými obrubami. Brýle mají navíc na první pohled neviditelný trojitý pant, díky němuž se přizpůsobí od prvního nasazení. Samozřejmostí je UV filtr a kategorie 3 slunečního svitu.

Zakoupíte v těchto barvách:

  • černá (šedá polarizační čočka)
  • modrá (modrá zrcadlová polarizační čočka)
  • zelená (zelená zrcadlová polarizační čočka)

Cena: 779 Kč (včetně elegantního pevného pouzdra a praktického měkkého čistícího pouzdra)

Icona Watamu

Stylové dámské sluneční brýle Icona Watamu skvěle doplní každý outfit. Jsou vyrobeny z lehkého odolného plastu. Brýle mají  certifikovaný UV filtr a polarizační čočky, což vás spolehlivě ochrání před ostrými slunečními paprsky, proto je využijete také při řízení auta. Skvěle vyniknou na ženách s hranatým typem obličeje. Model vás zaujme kombinací výraznějších obrub a jednoduše tvarovaných stranic. Z pohledu ze strany nelze přehlédnout něžnou dekoraci v podobě zlatého plastického pásku.

Zakoupíte v těchto barvách:

Cena: 974 Kč (včetně elegantního pevného pouzdra a praktického měkkého čistícího pouzdra).

Zakoupíte exkluzivně na www.optikdodomu.cz

Icona Sporty – sportovní brýle včetně dioptrických

Již na první pohled brýle Icona Sporty zaujmou svým elegantním sportovním designem a polarizačními čočkami. Stranice jsou vyrobeny z odolného polykarbonátu a mají protiskluzové koncovky a praktický nosník pro správné usazení brýlí na kořen nosu. Jsou velmi variabilní, protože je možné využít také jejich verzi s dioptriemi. Díky vyjmutelné optické vložce pro dioptrické čočky jsou vhodné pro zábrus čoček dle vaší potřeby. Navíc máte možnost doobjednat si vyměnitelný pár barevných čoček – rozjasňující nebo čiré. Brýle vám poskytnou maximální ochranu během sportování. Vybírejte z několika barev rámů:

Cena: 779 Kč bez dioptrií, 1 299 Kč dioptrická varianta (včetně elegantního pevného a měkkého čistícího pouzdra)

Zakoupíte exkluzivně na www.optikdodomu.cz

Icona Marafa

Moderní pánské sluneční brýle s polarizačními skly Icona Marafa budou skvělým módním doplňkem pro každodenní nošení i pro letní aktivity.

Hranatý užší celorám koresponduje s tenkými stranicemi. Ty jsou ve stejném odstínu. Brýle jsou vyrobeny z kvalitního lehkého plastu, který je charakteristický svou pevností a odolností. Polarizační čočka poskytuje maximální ochranu proti ostrému slunečnímu záření, odráží sluneční světlo. Proti UV záření jsou brýle vybaveny spolehlivým UV filtrem.

Zakoupíte v těchto barvách:

  • černá (šedá polarizační čočka)
  • hnědá (hnědá polarizační čočka)
  • modrá (modrá polarizační čočka)

Cena: 1 299 Kč (včetně elegantního pevného pouzdra a praktického měkkého čistícího pouzdra)

Zakoupíte exkluzivně na www.optikdodomu.cz

Čtěte dál …

Deichmann: Baleríny jsou zpátky ve hře

Během jarních dnů čím dál častěji saháme po lehké obuvi. Kromě ležérních tenisek a mokasín jsou letošním jarním trendem také baleríny. Hledáte nadčasové obutí, které v sobě snoubí eleganci, ženskost a pohodlí? Baleríny jsou v tomto případě ideální volbou! Baleríny...

pokračovat ve čtení