Zuzana Nováková Stráská odhaluje své oblíbené kousky z nových kolekcí Gino Rossi, Badura, Mexx a Lasocki od CCC

Pro některé jsou boty a kabelka pouhým doplňkem outfitu. Pro Zuzanu Novákovou Stráskou, známou módní ikonu, jsou často základním kamenem, který kompletně směřuje celkový styling. Zuzana nyní společně se značkou CCC představuje čtyři různé kabelky a sladěné boty pro perfektní outfit.

Od klasických elegantních modelů až po lehké letní kousky, nejnovější kolekce kabelek a bot od CCC zaujme svou rozmanitostí. Aktuální kolekce značky Mexx je perfektní volbou pro nadcházející léto! Pohodlné modely bot, prostorné tašky a batohy v pastelových barvách vám okamžitě připomenou slunce a čas strávený venku! Značka Lasocki je naopak ideální volbou pro ty, kteří si cení pohodlí a stylu pro celou rodinu. Milovníci klasičtějšího a elegantnějšího designu, kteří zároveň kladou důraz na kvalitu, si zamilují nové modely od značek Gino Rossi a Badura, které zaujmou svými sofistikovanými a promyšlenými formami.

Z rozmanité nabídky CCC Zuzana vybrala následující modely kabelek, které v kombinaci se sladěnými botami skvěle doplní každý styling:

Kabelka Gino Rossi TYLO-LAUREN BÍLÁ – ccc.eu/cz

Kabelka Gino Rossi Tilo Lauren – černá/světle béžová

Cena: 999 Kč

Kabelka Badura LUCIA-CS9406 ČERNÁ – ccc.eu/cz

Velká prošívaná kabelka Badura Lucia CS9406 – černá

Cena: 1399 Kč

Kabelka Lasocki MLS-E-026-05 BÍLÁ – ccc.eu/cz

Kabelka Lasocki MLS-E-026-05 – bílá

Cena: 1199 Kč

Kabelka Mexx MEXX-E-013-05 ZELENÁ – ccc.eu/cz

Kabelka Mexx MEXX-E-013-05

­ Cena: 1299 Kč

Zuzana Nováková Stráská ke svému výběru dodává: „Kabelky a boty jsou pro mne klíčovými prvky outfitu. Tyto kousky z CCC mi umožňují vyjádřit svůj jedinečný styl a přinášejí každému outfitu nepřehlédnutelný nádech šarmu a elegance.“

Díky velké rozmanitosti modelů pro každou příležitost je nová kolekce kabelek a bot od CCC perfektní volbou pro každý letní styling.

Pro více informací o kabelkách a botách z nových kolekcí CCC navštivte stránky CCC nebo vaši nejbližší kamennou prodejnu. Nové kolekce kabelek Gino Rossi, Badura, Lasocki a Mexx jsou aktuálně k dostání v prodejnách CCC, v aplikaci a na (ccc.eu) – https://ccc.eu/cz/kabelky/damske-kabelky/znacka:lasocki-gino_rossi-mexx-badura

Instagram: @cccshoesbags #cccshoesbags #Badura #GinoRossi #Lasocki #Mexx

_

Čtěte dál …