Zpříjemněte si léto neviditelným prádlem Covert Underwear

Není moc příběhů v podnikání, kdy někdo začal úplně z ničeho a na dobrém nápadu rozjel firmu.  Značka Covert Underwear takovou cestou prošla. Nápad se zrodil v hlavě lektorky etikety, která dostala od mužů dotaz, co mají nosit pod košile. Když jim doporučila tílka (v té době nic jiného nebylo), ohradili se, že jejich bílá barva je pod košilí vidět a že neochrání před mokrými koláči v podpaží. Tak jim poradila nosit tričko. Jeden pán si sundal sako a ukázal, že tričko má. Ale bílá barva také prosvítala. Poslední rada zněla, ať tedy nosí trička tělová, protože ta prosvítat nebudou. Řekli jí, že nic takového na trhu není. A to byl start úspěšného tažení pánského neviditelného trička Covert Underwear světem.

Samozřejmě, že začátky byly těžké, hodně lidí si myslelo, že tak ošklivé tričko si muži kupovat nebudou – tělová barva není vůbec sexy. Ale filozofií firmy je dělat takové prádlo, aby lidé vypadali dobře oblečení, nikoliv svlečení. Na to je určené prádlo zcela jiné ?. A když pánské tričko na trhu zvítězilo, rozšířila firma svůj sortiment i pro ženy.

Filosofie firmy se zaměřuje na udržitelnou módu, proto používá přírodní vysoce kvalitní materiál. A ten je prostě úžasný. Jedná se o stoprocentní organickou bavlnu, jejíž dlouhá vlákénka umožňují výrobu hustého, a přitom velmi tenkého a pružného úpletu. Když si tričko obléknete, budete mít pocit, že na sobě nemáte nic. Navíc je tento materiál přirozeně antibakteriální, takže není cítit potem ani při opakovaném nošení. Úplet je bezešvý a okraje trička i rukávů jsou řezané, takže nevystupují ani pod nejtenčí látkou košil nebo halenek.

Pro ženy jsou určena jak trička, tak i tílka. Vyzkoušeli jsme, že úplet spolehlivě zakryje barevnou podprsenku pod světlou i bílou halenkou. V parném létě tak mohou ženy nosit průsvitné nebo krajkové halenky bez obav z toho, že výsledný dojem bude rušený prosvítající podprsenkou. Výhodou je i to, že dámská trička i tílka jsou delší, než je obvyklé.

Dalším unikátem, který muži oceňují zejména v horkých letních dnech, je „potítkové“ tričko. Navazuje na praktiku z minulého století, kdy se oblečení šetřilo a nepralo se po každém nošení. Do podpaží se všívaly plátěné vložky, kterým se říkalo potítka. To by už dnes nikdo nedělal a praní už také není tak namáhavé. Ale když se člověk v létě hodně potí, ocení, že má v podpaží trojnásobnou ochranu. A tou jsou „potíková“ trička.  Mají vrstvu úpletu v podpaží znásobenou. Jedná se stále o skvěle prodyšný bavlněný úplet, takže nositel trička nepozná rozdíl v komfortu použití. Ale koláče v podpaží nemají šanci.

Firma navázala na úspěch s tričky dalšími vychytávkami. Jsou to pánské neviditelné boxerky a nově také dámské kalhotky. Boxerky mají velmi příjemný střih bez zadního středového švu. V pase mají gumu všitou do tunýlku. To maximálně zvyšuje komfort nošení. Boxerky byly původně určené pod bílé kalhoty, ale pro jejich pohodlnost si je muži oblíbili pro celoroční nošení. Zároveň jsou z nich nadšeni cyklisté nebo motorkáři. Cyklisté oceňují bezešvý zadní díl a motorkáři jejich lehkost a savost, když je nosí pod koženými obleky.

Kalhotky mají vysoký střih do pasu.  Zároveň je zadní díl střižen tak, aby se do něj vešly celé půlky zadečku. Tím je zajištěné, že se nedělají faldíky ani v pase, ani na zadku. Jsou opět lehounké a mají jemné gumičky, které jsou kryté vrchním úpletem. To přispívá ke komfortnímu pocitu při nošení. Jejich barva umožňuje nosit bílé letní oblečení, ať už zvolíte kalhoty, sukni nebo šaty. Jedna obchodní zástupkyně nedávno firmě napsala, že si léto bez nich už prostě nedovede představit. Jezdí denně v autě a s kalhotkami, kterým majitelky firmy laskavě říkají Babáky, se dá vydržet i to největší vedro.

Více na www.neviditelnepradlo.cz.

Čtěte dál …

Módní kousky s florálními motivy

Květované vzory jsou každoročním oblíbeným trendem, a i letos je rozkvetlá móda jedním z hlavních hitů letní sezóny. Rozkveťte v outfitu s florálními motivy, v módě budou jak jemné drobné kvítky, tak výrazné květované plochy, které okamžitě upoutají...

pokračovat ve čtení