Zatočte s celulitidou navždy

Společnost Deadia Cosmetics přináší do Česka italskou přírodní kosmetiku GUAM, která pomáhá především v boji s celulitidou, a to prostřednictvím nejrůznějších zábalů, krémů, gelů a dalších účinných produktů na bázi přeměny tepla na vzdálené infračervené paprsky či alternací dvou různých teplot pomáhají odvodňovat tkáně a zpevňovat pokožku. Zároveň nabízí linie pro odvodnění, formování postavy, pleťovou a vlasovou řadu a v neposlední řadě inovativní funkční outfity, které rovněž nejrůznějšími způsoby pomáhají formovat postavu či odbourávat celulitidu.

Novinkou pro tuto sezónu je pak řada „CRYO SLIM“, která uleví unaveným a ztěžklým nohám, vyhlazuje pokožku a rovněž omezuje celulitidu.

OBVAZY GUAM CRYO SLIM

Praktické obvazy GUAM  Cryo Slim se hodí kdykoliv vás trápí pocit těžkých a unavených nohou, ať už v letním horku nebo jednoduše po dlouhém prochozeném dni. Jsou totiž napuštěné blahodárnou směsí mořských řas GUAM, mořské vody a výtažků z lékořice, břízy, přesličky a dalších léčivých bylin a rostlin. Jejich příjemně chladivý efekt uleví unaveným nohám a také podpoří mikrocirkulaci v podkoží, čímž pomáhá odvádět z tkání přebytečnou vodu a vyhlazovat celulitidu. Nespornou výhodou těchto obvazů je možnost je používat opakovaně díky speciálním chladivému séru Cryo Slim, kterým je po každém použití opětovně napustíte.

Cena 1200 Kč 

CHLADIVÉ SÉRUM GUAM CRYO SLIM

Náhradnímu balení tohoto chladivého séra GUAM Cryo Slim prodlouží účinnost vašich obvazů. Můžete jím obvazy „dobít“ a opětovně je tak použít. Čím více séra použijete na doplnění obvazů, tím výraznějšího účinku dosáhnete.

Cena 800 Kč

GUAM CRYOGEL NA NOHY

 Cryogel GUAM se vyznačuje příjemným chladivým účinkem. Dodává pocit svěžesti unaveným a ztěžklým nohám. Kromě toho však také podporuje krevní oběh v podkoží, čímž napomáhá odvádění přebytečné vody. Díky přírodním výtažkům také působí antioxidačně a pomáhá zpevňovat pokožku nohou a zlepšovat její celkový tón a pružnost.

Cena 539 Kč

Veškeré produkty naleznete na www.deadiacosmetics.cz

Čtěte dál …

Marťánci přichází v limitované edici s veselými velikonočními razítky. Hledáte pro své ratolesti zábavný a zdraví prospěšný velikonoční dárek?

Oblíbené multivitaminy pro děti Marťánci přichází ve speciální limitované velikonoční edici. V každém balení Marťánci Gummy Velikonoce 50 ks se schovávají dvě razítka s veselými velikonočními obrázky, se kterými si děti užijí spoustu kreativní zábavy. Těšit se mohou...

pokračovat ve čtení

Vzácným onemocněním fenylketonurie trpí v ČR asi 1000 lidí. Onemocnění se v porodnicích diagnostikuje od roku 1975. Mezinárodní den vzácných onemocnění připadá symbolicky každé 4 roky na 29. února

Metabolické onemocnění fenylketonurie, známé také pod zkratkou PKU (z anglického Phenylketonuria), je raritní dědičná porucha, při které si pacienti musí přísně hlídat množství přijatých bílkovin za den. Jejich organismus není schopen přeměnit aminokyselinu fenyalanin...

pokračovat ve čtení

LUSH x COMMUNITY Parfémy

Zeptali jsme se Lush Community, které ikonické produktové Lush vůně by chtěli mít v podobě parfémů či tělových sprejů. A parfuméři se dali do práce. V limitované kolekci vůní se setkává minulost s budoucností. Kolekce je k dostání pouze v aplikaci a na eshopu. Super...

pokračovat ve čtení