Zatočte s celulitidou navždy

Kosmetika, Zdraví

Společnost Deadia Cosmetics přináší do Česka italskou přírodní kosmetiku GUAM, která pomáhá především v boji s celulitidou, a to prostřednictvím nejrůznějších zábalů, krémů, gelů a dalších účinných produktů na bázi přeměny tepla na vzdálené infračervené paprsky či alternací dvou různých teplot pomáhají odvodňovat tkáně a zpevňovat pokožku. Zároveň nabízí linie pro odvodnění, formování postavy, pleťovou a vlasovou řadu a v neposlední řadě inovativní funkční outfity, které rovněž nejrůznějšími způsoby pomáhají formovat postavu či odbourávat celulitidu.

Novinkou pro tuto sezónu je pak řada „CRYO SLIM“, která uleví unaveným a ztěžklým nohám, vyhlazuje pokožku a rovněž omezuje celulitidu.

OBVAZY GUAM CRYO SLIM

Praktické obvazy GUAM  Cryo Slim se hodí kdykoliv vás trápí pocit těžkých a unavených nohou, ať už v letním horku nebo jednoduše po dlouhém prochozeném dni. Jsou totiž napuštěné blahodárnou směsí mořských řas GUAM, mořské vody a výtažků z lékořice, břízy, přesličky a dalších léčivých bylin a rostlin. Jejich příjemně chladivý efekt uleví unaveným nohám a také podpoří mikrocirkulaci v podkoží, čímž pomáhá odvádět z tkání přebytečnou vodu a vyhlazovat celulitidu. Nespornou výhodou těchto obvazů je možnost je používat opakovaně díky speciálním chladivému séru Cryo Slim, kterým je po každém použití opětovně napustíte.

Cena 1200 Kč 

CHLADIVÉ SÉRUM GUAM CRYO SLIM

Náhradnímu balení tohoto chladivého séra GUAM Cryo Slim prodlouží účinnost vašich obvazů. Můžete jím obvazy „dobít“ a opětovně je tak použít. Čím více séra použijete na doplnění obvazů, tím výraznějšího účinku dosáhnete.

Cena 800 Kč

GUAM CRYOGEL NA NOHY

 Cryogel GUAM se vyznačuje příjemným chladivým účinkem. Dodává pocit svěžesti unaveným a ztěžklým nohám. Kromě toho však také podporuje krevní oběh v podkoží, čímž napomáhá odvádění přebytečné vody. Díky přírodním výtažkům také působí antioxidačně a pomáhá zpevňovat pokožku nohou a zlepšovat její celkový tón a pružnost.

Cena 539 Kč

Veškeré produkty naleznete na www.deadiacosmetics.cz

Čtěte dál …

Úpal, alergie, průjem i nachlazení z klimatizace. Na péči o zdraví nezapomínejme ani během dovolené – řadu potíží lze řešit na dálku.

Léto přeje cestování. Aby se však z vysněného odpočinku nestala noční můra, je důležité nepodceňovat ani běžné zdravotní potíže. Mít své zdraví pod kontrolou a zároveň neztrácet drahocenný čas sháněním lékaře není přitom nic složitého – ani na dovolené. Pomoci může...

pokračovat ve čtení

Na léky nezapomínejte ani o letní dovolené. Lékárníci doporučují zejména chronicky nemocným zajistit si dostatečnou zásobu pravidelně užívaných léků včas

S příchodem léta se mnozí z nás chystají na dovolené, tráví více času na chatách a chalupách či v zahraničí. S tím souvisí změny v životním rytmu a také v každodenních návycích, které mohou mít negativní dopad na pravidelné užívání léků. To ale může mít velmi vážné...

pokračovat ve čtení