The Satisfyer – Efekt a jeho přínosy pro zdraví a posílení sebevědomí

Září je měsícem sexuálního zdraví a Satisfyer využívá „Satisfyer Effect“ k tomu, aby bořil tabu a stigmata kolem diskuse o sexuálním wellness a uspokojení. Jelikož sexuální wellness a orgasmus jsou, zaručuje inovativní technologie společnosti Satisfyer zdravotní benefity, uspokojení a posílení sebevědomí.

Ředitelka pro vzdělávání a certifikovaná sexuoložka ve společnosti Satisfyer, Megwyn White, hovoří o různých benefitech, které přináší sexuální wellness a orgasmus, včetně těchto:

  • Zlepšení imunity, duševního zdraví a spánku – při pravidelném orgasmu je do těla vylučován oxytocin, přírodní hormon lásky, který zlepšuje náladu.
  • Úleva od bolesti a stresu –  orgasmus uvolňuje endorfiny. Podle Harris Poll studie, kterou si nechala společnost Satisfyer zpracovat, téměř jedna třetina žen, které vlastní nějakou sexuální hračku, považují tuto hračku za pomocníka k relaxaci a uvolnění od stresu.
  • Podpora rozjasnění pokožky –  orgasmus podporuje krevní oběh v těle  a přináší tak více kyslíku do tělních buněk, což vede k rozjasnění  pokožky a  zmírnění projevů jejího stárnutí.
Megwyn White

Posílení sebevědomí:

Satisfyer pomáhá lidem dosáhnout svého plného sexuálního potenciálu přes posílení sebevědomí, což je jedním ze třech pilířů „Satisfyer effectu“. Jedním z nejdůležitějších aspektů uspokojení je sebedůvěra a otevřená komunikace s partnerem, obzvlášť pokud je řeč o bezpečném sexu.

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání a certifikovaná sexuoložka ve společnosti Satisfyer, poskytuje tipy na to, jak se cítit dostatečně silný/á na to mluvit otevřeně se svým partnerem o různých tématech z oblasti sexuálního zdraví a to tak, abyste byli oba spokojeni. Tato témata zahrnují:

  • Mluvit s partnerem o testování se na sexuálně přenosné choroby – může se to zdát zvláštní  a děsivé bavit se se svým partnerem o  testování se na sexuálně přenosné choroby, ale je to zásadní pro to, abyste zůstali v bezpečí a zároveň sobě byli blíže jako pár.
  • Nasadit si kondom a přesto se cítit sexy – nasadit si kondom může někomu připadat trapné, ale cvičení dělá mistra a zapojení nasazovaní kondomu do předehry může přinést velice zajímavé zážitky.
  • Masturbovat s kondomem Ti může pomoct vydržet déle – někteří muži mají averzi k používání kondomu a říkají, že snižují citlivost. Nicméně, slabší stimulace při použití kondomu může vést ke zlepšení výdrže muže.

Pokud právě pracujete na jakýchkoliv tématech, která souvisejí s Měsícem  Sexuálního Zdraví, dejte nám vědět a velice rádi zorganizujeme konverzaci s Megwyn White!

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti.

Jako nejrychleji rostoucí značka sexuálního wellness na světě je Satisfyer nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty a více než 190 cenami za design. Satisfyer nabízí nejkomplexnější a nejobsáhlejší sortiment vysoce kvalitních a inovativních produktů, za dostupné ceny. Oceněná inovace společnosti, Satisfyer Connect, je bezplatná aplikace, která integruje dotykovou, zvukovou

 a haptickou zpětnou vazbu a umožňuje uživatelům prozkoumat vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení a bezproblémově ovládat zařízení partnera. Společnost Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných ks od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu. Pro více informací navštivte www.satisfyer.com

Čtěte dál …

Zhoršená termoregulace, vyšší riziko vzniku zánětu močových cest či vzniku krevních sraženin, ale i vyšší výskyt nežádoucích účinků léků. Nesprávný pitný režim snižuje kvalitu života

Přestože se délka života stále prodlužuje, většina z nás by chtěla žít nejen dlouho, ale dlouho a ve zdraví. Dle údajů Světové zdravotnické organizace (WHO) si ovlivňujeme své zdraví až z 80 %. Proto zdravotní pojišťovna OZP přichází s motivačními a informačními...

pokračovat ve čtení

Sazka spouští unikátní projekt Sazka Champs. Talentovaným sportovcům bude pomáhat plnit sny, popularizovat jejich sporty a přivádět ke sportu mladou generaci Z

Vycházející ženské i mužské sportovní hvězdy, zástupci zimních i letních sportů, zdraví sportovci i parasportovci. Ti všichni se sešli v týmu Sazka Champs, aby si splnili své sportovní sny. A také aby otevřeli téma sportování pro dnešní mladou generaci. Společnost...

pokračovat ve čtení