Společnost Amway uvádí nový produkt na podporu dětské imunity!

NutriliteTM, světová jednička v prodeji vitaminů a doplňků stravy, uvádí nový produkt na podporu správného fungování imunitního systému vašich dětí – NutriliteTM Kids Balíček na podporu imunity* Plus. Doplněk stravy je unikátním produktem na trhu s dětskými vitaminy, a to zejména díky kombinaci vitaminů D a C, zinku a bifidobakterii produkující kyselinu mléčnou. To vše v hravých sáčcích a se skvělou chutí**.

Děti se nechají snadno pohltit zábavou s kamarády. Jsou tak zaneprázdněné objevováním okolního světa, že si zkrátka nevšimnou, že mají studené nohy, promočené oblečení nebo mokré vlasy. A protože se jejich imunitní systém vyvíjí až do 10. roku života, je potřeba dopřát jim podporu, kterou pro svá dobrodružství nezbytně potřebují.

Nedávná studie*** realizovaná pro společnost Amway mezi matkami dětí ve věku jednoho až 12 let prostřednictvím výzkumné agentury Kantar ukázala, že 49 % maminek si myslí, že podpora správného fungování imunitního systému jejich dětí je naprosto klíčová. Podpora imunity obsadila druhou příčku hned za pestrou a vyváženou stravou, kterou aktivně řeší 52 % maminek.

NutriliteTM Kids BALÍČEK NA PODPORU IMUNITY* PLUS

Novinka Kids Balíček na podporu imunity* Plus od NutriliteTMposkytne vašemu dítěti potřebnou porci vitaminu D, který je důležitý pro normální funkci imunitního systému u dětí. Doplněk stravy také obsahuje vitamin C, jenž byl získán ze zelené barbadoské třešně neboli aceroly, která představuje jednu
z nejkoncentrovanějších forem vitaminu C v přírodě. Dále v sobě ukrývá Bifidobacterium lactis, 1 miliardu bakterií produkujících kyselinu mléčnou z vědecky řádně prověřených kmenů, a 2,6 mg zinku.

Maloobchodní cena: 1110 Kč

Praktické balení bez umělých barviv, aromat a dochucovadel

NutriliteTM Kids Balíček na podporu imunity* Plus si zakládá na svém prémiovém složení, tudíž neobsahuje žádná umělá barviva, dochucovadla ani aromata. Navíc je balen do velmi praktických sáčků, které zajišťují pohodlné užívání kdykoliv a kdekoliv během dne.

Už žádné odmlouvání a dlouhé debaty o polykání tablet. Obsah sáčku stačí nasypat pod jazyk nebo přimíchat do studeného nesyceného nápoje. Prášek se navíc velmi rychle rozpouští a má jemně nasládlou chuť. V každém balení naleznete 30 sáčků, tedy měsíční kúru na podporu imunity vašeho dítěte. Produkt je vhodný pro děti od 4 let.

Jak ještě posílit imunitu vašeho dítěte, aby byla opravdu neprůstřelná?

Dětem často kvůli nevyvážené stravě nebo zvýšené fyzické či psychické zátěži schází vitaminy a minerální látky, jako je vápník a zinek, které jsou klíčové pro jejich správný růst a dobře fungující imunitní systém. Amway přináší skvělé žvýkací tablety, které imunitu vaší ratolesti doslova nakopnou. Nedejte šanci podzimním chřipkám a nachlazením.

Žvýkací tablety Kids Omega-3 Nutrilite™

Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytnou součástí zdravé výživy dětí. Bohužel si je organismus nedokáže sám v dostatečném množství vytvořit. Právě proto jsou tady měkké žvýkací tablety NutriliteTM Kids Omega-3 z velmi kvalitních surovin s vitaminem D a rybím tukem, které tělu dodávají živiny potřebné pro správný růst a vývin kostí. Žvýkací bonbóny mají ovocnou příchuť, proto si je každé dítě hned zamiluje. Tablety se navíc nemusí zapíjet a díky želé konzistenci se velmi snadno žvýkají.

Maloobchodní cena: 630 Kč

Žvýkací tablety Chewable Multivitamin Nutrilite™

Také vaše dítě odmítá jíst cokoliv zelené a citrusy mu nechutnají, protože jsou údajně kyselé? Nevěšte hlavu. Žvýkací tablety NutriliteTM Chewable Multivitamin s pomerančovou příchutí vašim ratolestem zajistí dostatečný příjem vitaminů (B, C, D), minerálních látek jako vápník, zinek, železo a fytonutrientů, aby měly dostatek energie na celý den.

Maloobchodní cena: 845 Kč

Žvýkací tablety Chewable Calcium Magnesium Nutrilite™

Už ve škole se děti učí, že vápník je základním stavebním kamenem pro naše kosti a zuby. Najdeme jej především v mléčných výrobcích, ale i v luštěninách nebo ořeších. Aby vaše děti měly vápníku dostatek, dopřejte jim žvýkací tablety Chewable Calcium Magnesium Nutrilite™ s vápníkem z ústřičných lastur a hořčíkem pro správné fungování kostí, zubů, svalstva a nervové soustavy. Díky skvělé ovocné příchuti jej děti nebudou chtít dát z pusy.
Maloobchodní cena: 420 Kč

Více informací na: www.amway.cz

Čtěte dál …

Zuby ovlivňují zdraví celého těla. Dentální hygienistka radí, jak předcházet vzniku komplikací spojených se špatným stavem zubů a dásní

Zdraví začíná v ústech. Rozsáhlé lékařské studie dávno potvrdily, že orgány v těle jsou navzájem propojeny, a zejména skryté infekce v ústní dutině mohou vyvolat prudkou reakci celého organismu. Proto je důležité si pečlivě čistit zuby i mezizubní prostory. Můžete tím...

pokračovat ve čtení

Léto s lehkostí aneb 4 tipy, jak se na dovolené neomezovat, pokud máte intoleranci na laktózu

Prázdninové cestování je v plném proudu. A k výletům neodmyslitelně patří také dobré jídlo. Pokud se ovšem vy nebo vaše děti potýkáte s intolerancí na laktózu, mohou vás při letních cestách čekat nepříjemné potíže. Připravíte-li se ale dobře, můžete si i tak užít léto...

pokračovat ve čtení