Připravte se na horké léto!

Konečně přišly dlouhé slunečné dny a všichni si je chceme naplno užít. Nyní je ten správný čas věnovat se sami sobě a pečovat o své tělo nejen zvenčí, ale i zevnitř, abychom si mohli naplno užít dlouho očekávané léto. Stačí pár kroků a můžete se cítit skvěle každý den. Stačí si je osvojit a vaše léto bude ve znamení skvělé kondice, a ještě lepší nálady. Nejdůležitější je vytrvalost, aby vám i malé změny v každodenním životě přinesly skvělé výsledky. Naučte se pět základních kroků, díky kterým se budete v krátké době cítit lépe ve svém těle.

Krok 1 – Přesun

Pokud si chcete vybudovat a udržet dobrou kondici, je cvičení nezbytné. Nemusí jít o dlouhé a namáhavé tréninky – trenéři a dietologové zdůrazňují, že pro udržení zdraví není nejdůležitější intenzita, ale pravidelnost cvičení. Klíčem k úspěchu je tedy najít takovou formu cvičení, která vás bude bavit. Ideální dobou pro jeho hledání je jarní a letní období. Slunečné počasí láká k cyklistice, procházkám a pěší turistice. Pozvěte přátele na volejbal, vyzkoušejte jízdu na kolečkových bruslích nebo jógu v parku. Pamatujte, že každý pohyb se počítá. Místo výtahu choďte po schodech, chůze o jednu zastávku vám pomůže rozhýbat tělo a dodat mu energii.

Krok 2 – Uvolněte se

Rychlé životní tempo, práce a povinnosti nás nutí ukrajovat z volného času a spánku, který je nesmírně důležitý pro všechny. Pravidelný nedostatek spánku má řadu negativních účinků: od snížené koncentrace a výkonnosti až po délku života. Vyhraďte si dostatek času na spánek a nebojte se ho překročit, pokud se naskytne příležitost. Dopřejte si optimální dobu spánku 8 hodin, i kdybyste si měli odepřít napínavý film nebo epizodu televizního seriálu. Vaše tělo se vám odvděčí nejen dobrou náladou, ale také krásnější pletí.

Krok 3 – Zdravá strava

Bez správné stravy to nefunguje. Na jaře a v létě je výběr zeleniny a ovoce bohatší, takže využijte každé příležitosti a vyměňte těžká jídla za zdravou a lehce stravitelnou stravu. To se projeví nejen na vaší hmotnosti, ale také na kondici a pokožce, která bude díky vitamínům pružnější. Je to jedna z nejtěžších změn, ale výsledky se dostaví již po několika dnech.

Krok 4 – Pití

Základem dobrého zdraví je každodenní pití dostatečného množství vody. Voda je velmi důležitou součástí našeho těla, podporuje správné fungování všech procesů. Proto je tak důležité pravidelně pít vodu. Vytvořit si návyk na pravidelné pití je náročné, ale o to potřebnější. Pokud to nedokážete, usnadněte si to. Ať vám každá sklenice vody chutná. Pokud nemáte po ruce čerstvé ovoce nebo mátu, zvolte Microdrink – malou kostku plnou ovoce, bylinek a vitamínů. Stačí si vybrat oblíbenou příchuť a dodržovat pravidelný pitný režim už nebude problém. A to nejen doma, ale i v práci nebo na cestách. Díky Microdrinkům spolu s udržitelnou skleněnou nebo nerezovou lahví waterdrop® budete mít svůj nápoj vždy po ruce. Microdrink neobsahuje cukr ani konzervační látky, takže si ho můžete dopřát bez omezení. Pro milovníky energetických nápojů je připraven nápoj Microenergy, který díky přírodnímu kofeinu dodá vašemu tělu energii během dne, před sportem nebo před dlouhým večerem. Microenergy je také skvělou alternativou kávy, stačí si vybrat z příchutí NERO, SHIRO nebo ORO.  A nyní, během jedinečné akce Waterdrop® Selfcare, je to ještě snazší. Po celý týden jsou pro vás připraveny výhodné sady, výjimečné slevy a skvělé dárky.

Krok 5 – Sebeláska

Naslouchání potřebám svého těla, pozitivní myšlení a přijetí sebe sama je důležitou součástí životní rovnováhy. Správná harmonie těla a duše se projeví nejen na vaší kondici, ale zejména na vaší tváři. Každý den si vyhraďte čas, který budete trávit sami se sebou, a využijte ho naplno, ať už jde o sportování venku, procházku po městě nebo kvalitní spánek. Věnujte se sami sobě a vaše tělo vám poděkuje spokojeností a dobrou náladou.

Dělejte to pravidelně a výsledky se dostaví velmi rychle.

Ochutnávkový set velký: 489 Kč

Nevíš, která příchuť je ta pravá? Objev waterdrop® Ochutnávkový set velký a najdi své oblíbené příchutě. V ochutnávkovém setu se seznámíš s 8 našimi lahodnými kombinacemi po 3 kapslích. Dodržuj pitný režim kdykoli a kdekoli.


*Ilustrační fotka (balíček může obsahovat odlišné druhy, než je uvedeno na fotografii).

Skleněná lahev Edition: 649 Kč
Objem: 600 ml

Jednorázové lahve už jsou out: oblíbená klasika z vysoce kvalitního a odolného borosilikátového skla (600 ml) ti nejen pomáhá pít více vody, ale zároveň snižuje tvou uhlíkovou stopu. Vyber si svůj oblíbený design!

Moctail Set 3+1: 537 Kč

Exkluzivní Mocktail set 3+1 ve 3 variantách. Namíchej si svůj dokonalý mocktail a k tomu dodržuj pitný režim.

Detailní informace

4 x Balení waterdrop® 12 ks v kombinaci s Microenergy. Vyber si ze 3 možností:

Varianta NERO: BOOST, YOUTH, FLAIR + NERO

Varianta SHIRO: LOVE, FOCUS, GLOW + SHIRO

Varianta ORO: CLEAN, DEFENCE, RELAX + ORO

Více na www.waterdrop.cz

Čtěte dál …