Kapky z bylin Herbadent – účinný pomocník v boji s afty, bolestí v krku nebo štípnutím komára!

Zdraví

S přicházejícími letními teplotami trávíme stále více dnů venku a častěji tak čelíme drobným zraněním, škrábancům, opruzeninám, otravnému hmyzu i dalším nástrahám přírody. Proto se vyplatí mít po ruce osvědčené KPZ – Kapky První Záchrany. Přípravek z bylin Herbadent, který lze využít na drobné rány, včetně těch po bodnutí hmyzem nebo po odstranění klíštěte. Stejně tak pomáhají zbavit se svědění nebo pálení pokožky či škrábání v krku.

Kapky z bylin HERBADENT slouží k péči o sliznice a pokožku a k jejich zklidnění. Používají se při podráždění, zánětlivých projevech či drobných oděrkách. Podporují přirozené prostředí, dezinfikují, zmírňují bolest a pomáhají udržovat epitel bez zánětu. V ústech přinesou svěží a vonný dech a klidné hrdlo.

Kapky obsahují vysoký podíl bylinného extraktu ze 7 léčivých bylin a jsou vyrobeny v České republice bez použití chemických barviv, konzervantů a jiných syntetických látek.

Cena 275 Kč/50 ml, dostupné na e-shopu: Herbadent.cz

Čtěte dál …

20 důvodů, proč tělo potřebuje vodu

Voda je v každé naší buňce. Závisí na ní většina metabolických pochodů v těle, od vstřebávání přijatých živin přes rozvod důležitých látek až po detoxikaci, ale také samotný fyzický pohyb. Má zásadní význam pro myšlení, náladu a koncentraci dospělých i dětí....

pokračovat ve čtení