Darujte pod stromeček porci imunity a dopřejte ji v adventním shonu i sobě

Ačkoliv mají být Vánoce svátky klidu a míru, předvánoční shon může být značně stresující. Potřebujete stihnout nakoupit dárky, upéct cukroví, dokončit všechny pracovní resty a ještě k tomu se zúčastnit několika vánočních večírků? Fyzické i psychické vypětí se může na vaší imunitě značně podepsat. O to více je třeba dbát na své zdraví v chladnějších měsících, kdy je velmi snadné prochladnout. Proto je dobré s předstihem myslet na podporu imunity sebe i svých dětí. Amway přináší tipy na dárky, které posílí nejen vaši obranyschopnost, ale zároveň pomohou i s výběrem vánočních dárků.

Stres, nedostatek spánku a nevyvážená strava postrádající důležité vitaminy a živiny se mohou podepsat na imunitě. Základem fyzické i psychické pohody je pestrá strava, zdravý životní styl, kam řadíme i dostatek spánku a duševní hygienu. To vše ale můžeme snadno v průběhu vánočního shonu opomenout. Pokud víte, že v adventním čase nestihnete svému tělu dopřát dostatek odpočinku a vyváženou stravu, poohlédněte se po vitaminech a doplňcích stravy, které vám s podporou imunity pomohou. Zároveň se vitaminy mohou stát i vhodným dárkem pod stromeček pro všechny, kteří jsou neustále v jednom kole.

Vitaminy, které budete jíst s radostí

Pro lidi je čím dál více důležité nejen složení, ale také forma podání doplňků stravy. Nechtějí si totiž příliš lámat hlavu s tím, kde mohou vitamin užívat. V posledních letech se tak rozšiřuje nabídka komplexnějších vitaminů v různých formátech včetně želé tablet, které nyní zažívají velký vzestup.

Chutné malinové želé tablety Nutrilite™ Immuno obsahují vitamin C a zinek. Obě tyto účinné složky aktivně přispívají k normální funkci imunitního systému. Nutrilite™ Immuno je také obohacen o výtažek z bezinky, která aktivuje přirozenou obranyschopnost organismu. Navíc neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky a je vhodný i pro vegetariány.

Balení želé tablet snadno strčíte do každé kabelky a vezmete si ho s sebou prakticky kamkoliv. Na jejich užívání tedy jen tak nezapomenete a budete je mít vždy po ruce.

Cena: 670 Kč

Ježíšek myslí i na ty nejmenší

Naše ratolesti jsou k nachlazení ještě náchylnější, jelikož tráví spoustu času v dětských kolektivech a svou imunitu si teprve budují. O to víc je potřeba jejich zdraví chránit a podpořit, aby nepodlehly žádným bacilům, a nepřišly tak o krásné vánoční období. Vyzkoušejte Nutrilite™ Kids balíček na podporu imunity* Plus s vitaminy C, D, zinkem a bakteriemi produkujícími kyselinu mléčnou. Tato kombinace posiluje dětský imunitní systém a dodává mu dostatek síly, aby se dokázal bránit všem útočícím bacilům. Navíc je produkt ve formě velmi oblíbeného prášku, který můžete rozpustit ve vodě nebo nasypat dětem přímo na jazyk.

Cena: 1 130 Kč

Více informací na www.amway.cz.  

Čtěte dál …