Přerovnáno I: příběhy přerovských strážníků

Blog přerovské městské policie se stal již před lety fenoménem, který baví už téměř 50 tis fanoušků. Drobné prohřešky našich spoluobčanů i někdy trochu dramatičtější příběhy popisují strážníci v Přerově velmi kreativním způsobem, připomínající tradici předválečných humorných soudniček. Jejich osobitý humor, za kterým stojí zástupce ředitele Miroslav Komínek, byl před lety oceněn prestižní literární cenou Magnesia litera i cenou zlatého pera klubu copywriterů.

Po necelých třech letech vychází tato kniha, ve které najdete sto nejlepších příběhů z let 2021 a 2022, které slavily úspěch u online čtenářů a nyní se dostávají do oblíbené knižní podoby.

Celá kniha je opět ilustrována bratrem spisovatele, Tomášem Saavedra Komínkem, který dává dílu další rozměr pomocí svých osobitých malůvek i animací.

Majitelé knihy se mohou díky interaktivnímu obsahu dostat také k unikátním nezveřejněným povídkám, komixu i audio příběhům a radám strážníků z Přerova, které budou postupně přibývat na webu www.Prerovnano.cz

5% z příjmu každé knihy nakladatelství Pracovna daruje nadaci, AutTalk.cz, kterou založila rodačka z Přerova, Kateřina Sokolová, která pomáhá rodinám s dětmi s poruchou autistického spektra.

Více na www.knihykazda.cz.

Čtěte dál …