YOGA MOVEMENT DAY. Společně k harmonii těla a mysli.

Přijďte si užít den plný jógových lekcí, wellbeing přednášek, zajímavých workshopů a také skvělého jídla. My z Yoga Movement se na vás moc těšíme.

Můžete očekávat Yoga Movement akci v neotřelém prostoru s unikátním geniem loci, kde se mísí newyorský vibe spolu s industriálními prvky a krásnou přírodou kolem. Řeč je o výjimečném Uhelnémo mlýnu v Libčicích nad Vltavou.

Vedle dokonalého vizuálního zážitku vás čeká především den nabitý jógovými lekcemi pod vedením zkušených lektorů a lektorek, a to od klasických flow forem, přes dynamické, až po ty méně obvyklé, jako je například venkovní jóga pro běžce. Krom toho si naši zkušení Yoga Movement lektoři, lektorky i pozvaní hosté, mezi nimiž nechybí Linda Bartošová z podcastu Spotlight nebo třeba Veronika Allister, zakladatelka portálu Systers, připravili celou řadu zajímavých přednášek a workshopů – nejen ze světa jógy samotné, ale celého wellbeingu. Vyzkoušíte si například, jak se napojit na svůj dech nebo se dozvíte pozoruhodné informace o biohackingu.

V neposlední řadě vás čekají výborné a zdravé pokrmy, skvělá káva, osvěžující nápoje a coby třešnička na dortu i dárky od partnerů, jejichž spolupráce si velmi vážíme.

Těšíme se na vás 24. 9. 2023 v Uhelném Mlýnu v Libčicích nad Vltavou.

All Day Pass: 2.200 Kč.

One Class Pass: 590 Kč.

https://www.yogamovement.cz/yoga-movement-day/

Čtěte dál …

Zpátky do školy… i v lázních

Začíná podzim a s ním se neodmyslitelně pojí návrat dětí do školních lavic. Málokteré rodiče by proto napadlo, že je pro dítě právě podzim a zima ideálním časem, kdy navštívit lázně. „V zimních měsících mohou malí pacienti uniknout z měst, kde je dusí smog, sem do...

pokračovat ve čtení