Waterdrop: Jaro bez jarní únavy

Voňavé jaro je v plném proudu a s ním přichází i jarní únava. Zažeňte ji dřív, než vás přemůže. Nejjednodušším způsobem, jak bojovat s náhlými výkyvy počasí a záchvaty únavy, je udržovat své tělo v dobré kondici. Dopřejte si zdravé jídlo, dostatek pohybu na čerstvém vzduchu a nezapomeňte dostatečně pít. Správná hladina vody v těle může ovlivnit nejen naši koncentraci a kreativitu, ale také naši náladu, která se může měnit v závislosti na úrovni hydratace. Ujistěte se, že máte dostatek vody nejen doma, ale berte si ji všude s sebou – na výlety, procházky nebo do práce. Vyberte si láhev, která je kvalitní, udržitelná a designová. Bude vás motivovat k tomu, abyste ji nosili stále a všude s sebou.

Nová jarní skleněná láhev od společnosti waterdrop® má kromě svěžích barev inovativní uzávěr Pull Up a praktické poutko, takže ji nebudete muset schovávat v kabelce. Nová láhev z limitované edice je vyrobena z vysoce kvalitního borosilikátového matného skla, má objem 400 ml a inovativní čtvercový tvar pro snadnou manipulaci. Stačí si vybrat z jarních barev tyrkysové, růžové a olivově zelené. Přidejte motivaci ke správnému pitnému režimu díky stylovému designu.

Tip:

Skleněná lahev waterdrop ve svěžích jarních barvách má nově uzávěr Pull Up, neoprenový obal a praktický popruh na nošení. Vyrobena je z odolného, bezzápachového borosilikátového matného skla.  Díky širokému hrdlu je snadno omyvatelná K dostání je v jarních barvách – tyrkysové, růžové a olivově zelené, obsah 400 ml.

Cena: 709 Kč

Čtěte dál …

Krása skleněných labutí rozzáří Oflendu na rozhraní Chrudimska a Vysočiny – Festival labutí naváže na úspěšný první ročník

Po úspěšném prvním ročníku naváže sklárna Koulier na Chrudimsku na Festival labutí ročníkem druhým. A tak jako okouzlila krása a ladnost labutí světové autory, jako například Petra Iljiče Čajkovského při tvorbě baletu Labutí jezero nebo dílo Melanie Benjamin Labutě...

pokračovat ve čtení