Vychutnejte si své oblíbené drinky ze sklenic Manufacture Rock v puristickém designu

Celá kolekce Manufacture Rock od německé porcelánky Villeroy & Boch zaujme na první pohled. Dopřejte si nově také sklenky z této řady. Pro milovníky výjimečného designu a kvalitního řemesla představují tyto sklenice ideální doplněk. Hodí se do každého moderního domova či elegantního baru.

Kolekce Manufacture Rock zahrnuje sklenice určené pro tři typy nápojů. Longdrink sklenice jsou ideální například pro osvěžující letní koktejly, z whisky sklenic se bude skvěle vychutnávat například negroni nebo caipiriñha a sklenice na pálenku jsou elegantním doplňkem pro ty, kteří si oblíbili tradiční lihoviny.

Manufacture Rock skleničky od Villeroy & Boch spojují tradiční zpracování se současným designem. Prohlédněte si kolekci v prodejně Villeroy & Boch sídlící v budově Dům U Nováků ve Vodičkově ulici v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Čtěte dál …

Chystáte se na letní festival, výlet nebo dovolenou? Nezapomeňte přibalit tyto LUSH produkty, které zkrátka musíte mít s sebou!

Bezobalový šampon, řasenka, či pasta na zuby v tabletkách. Vyberte si cruelty-free produkty, které ušetří místo v zavazadle a zároveň nepotřebují zbytečný plastový obal. Výhra pro Vás i pro planetu! OceanBezobalová řasenka395 Kč/ kusNahatá řasenka Ocean vašim řasám...

pokračovat ve čtení