Vyberte si svého experta pro dokonalou čistotu i svěžest vašeho oblečení

Při praní prádla pro celou rodinu a domácnost očekáváme pokaždé ty nejlepší výsledky a chceme se spolehnout na to, že bez ohledu na materiál nebo případné skvrny vytáhneme z pračky vždy dokonale čisté a svěží prádlo. Logicky proto ke každému praní prádla přizveme experta na skvrny, čistotu i svěžest. 

Produkty značky Persil jsou populární především díky své schopnosti zamávat se skvrnami jakéhokoli druhu. Díky novému složení vylepšenému o extra vlastnosti pro potřeby celé domácnosti navíc dokážou prací kapsle a gely z řady Expert nabídnout také mimořádnou svěžest oblečení a hygienickou čistotu samotné pračky.

„Značka Persil je dlouhodobě synonymem experta pro boj se skvrnami všeho druhu, bez ohledu na materiál oblečení nebo teplotu praní. Naši zákazníci se díky vylepšené produktové řadě Persil Expert mohou spolehnout nejen na dokonalé odstranění skvrn, ale také na hygienickou čistotu a svěžest svého prádla i pračky. A protože si uvědomujeme, že každá rodina má své vlastní specifické požadavky na další vlastnosti pracích prostředků, jako je například jejich vůně či šetrnost pro citlivou pokožku, obsahuje řada Persil Expert široký výběr produktů, které uspokojí požadavky celé rodiny,“ říká Michal Tomšů, brand manažer pro značku Persil

Expertem na praní prádla, především odolných skvrn, jsou prací kapsle Persil Deep Clean 4v1 Expert Stain Removal. Jejich vylepšené složení nově nabídne zesílené čisticí složky pro účinný boj i s těmi nejodolnějšími skvrnami. Díky čtyřem odděleným komorám každá kapsle zajistí prvotřídní péči o vaše oblečení. Kromě přípravku pro odstranění skvrn obsahuje také látky pro zajištění zářivých barev, dlouhodobé svěžesti a ochrany vláken.

Obzvláště velkou výzvu představují skvrny na oblečení našich nejmenších. Mrkvové pyré, jahody nebo například kousek čokoládového dortu zanechávají zdánlivě nesmazatelné stopy na oblečení, které ovšem chceme prát šetrně a s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Stejnou péči je také třeba věnovat praní prádla pro alergiky. Persil proto nabízí gelové prací kapsle Deep Clean Expert Sensitive, na jejichž vylepšené složení dohlíželi odborníci z oboru dermatologie. Kombinují v sobě účinnost přírodního mýdla s vylepšenou úrovní péče a ochrany citlivé pokožky a díky tomu dokážou jemně, a přesto účinně vyprat i silně zašpiněné prádlo. Navíc nabídnou hypoalergenní parfemaci a dotyk aloe vera pro ještě lepší pocit z nošení čerstvě vypraného oblečení.

Vůně nás provázejí každým dnem a často dokážou navodit příjemnou atmosféru potřebnou k lepší náladě či snadnějšímu usínání. Pro všechny členy rodiny, kteří svůj den chtějí začínat s dokonale čistým prádlem s vůní svěžesti, je určen prací gel Persil Deep Clean Expert Freshness by Silan, který prádlu přináší hloubkovou čistotu doplněnou o vůni Silan pro dokonalou svěžest vypraného prádla.

Odborníkem na čistotu a jemnou uklidňující vůni se pak stane prací gel Persil Deep Clean Expert Freshness s vůní levandule, který je ideální nejen pro praní ložního prádla. Charakteristická vůně této byliny dokáže navodit pocit klidu a pohody, a dokonce zlepší náladu. Stejně jako ostatní produkty z řady Persil Expert se i tento prací gel postará o hygienickou čistotu vašeho prádla i pračky.   

Při péči o rodinu a všech činnostech, které s ní souvisejí, zkrátka chceme mít k ruce odborníky na slovo vzaté. S produkty Persil Expert při praní dosáhnete vždy těch nejlepších výsledků a máte jistotu, že vaše prádlo bude vždy opravdu čisté a svěží.

Čtěte dál …