Vodafone zve zákazníky k vyzkoušení předplacených neomezených mobilních tarifů, a to speciální zaváděcí nabídkou

V adventním i vánočním čase Vodafone nabízí 50% slevu na první 3 měsíce předplatného a zve nové zákazníky, aby si vyzkoušeli a zažili jednoduchost neomezených tarifů Vodafone One. Jde tak o bezkonkurenčně nízký měsíční poplatek už od 349 korun.

Aplikace Vodafone One, kterou Vodafone představil na začátku letošního léta, umožňuje okamžité zřízení mobilního tarifu kdekoliv, kdykoliv a bez závazků. Díky Vodafone One mají lidé telefonní číslo do 5 minut, protože si lze snadno vyřídit eSIM. Nepodepisuje se smlouva, nepředkládá občanský průkaz a šetří se tak čas i například papír. Služba funguje také pro fyzické SIM, aktivace se pak odkládá na moment dodání karty.

Svůj tarif si každý hradí s pomocí platební karty ve Vodafone One, což přináší flexibilitu – tarif může používat jen tehdy, když ho potřebuje. Placení lze pozastavit, tarify okamžitě změnit i zrušit. Vše si přitom každý vyřídí sám bez nutné pomoci prodejního personálu nebo zákaznické péče.

Tři tarify a nyní všechny za polovinu ceny

Služba Vodafone One je jednoduchá a zákazník má vše pod palcem: stačí si stáhnout aplikaci, vyplnit přihlašovací údaje, vybrat si preferovaný neomezený tarif a zaregistrovat platební kartu. Do Vodafone One lze přenést stávající číslo od konkurence nebo si pořídit nové.

Na výběr jsou tři neomezené mobilní tarify: Basic One, Super One a Premium 5G One. Všechny nabízejí neomezená data, neomezené volání a SMS a standardní cena začíná na 697 Kč měsíčně. Aktuálně mohou noví zákazníci využít 50% slevu na první tři měsíce služby.

To znamená tarif Basic One za 349 korun, Super One za 499 korun a tarif Premium One za 654 korun měsíčně. Tarify se liší rychlostí stahování, podrobně jsou popsané tady. „Jde o pevný měsíční poplatek, zákazník nezaplatí nic navíc, není ani možné čerpat nebo platit služby po jednotkách. Každý tak má svoji útratu pod kontrolou a měsíční poplatek se automaticky strhává z platební karty vždy na začátku nového období,“ popisuje Aleš Stančík, který má ve Vodafonu aplikaci Vodafone One na starost. Lidé tak mohou do nového roku vstoupit bez starostí.

Platforma Vodafone One doplňuje standardní nabídku Vodafonu. „Dál pracujeme na vývoji a nových službách aplikace, a to i s ohledem na zpětnou vazbu od zákazníků,“ dodává Aleš Stančík. Další informace jsou na webu Vodafone One.

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení