Vodafone podporuje podnikatele a nabízí nejžádanější služby v balíčku Digitální kancelář za méně než polovinu

Životní styl

Komunikovat a spolupracovat s kolegy, dodavateli a obchodními partnery v online prostředí mohou nyní firmy a podnikatelé za zvýhodněnou cenu. Balíček Digitální kancelář nabízí Vodafone od 348 Kč měsíčně a obsahuje datovou SIM kartu, bezpečnostní aplikaci CyberWall, licenci Microsoft 365 a k tomu USB modem za symbolickou 1 Kč. Efektivněji podnikat v digitálním prostředí se mohou zákazníci naučit v novém vzdělávacím kurzu ve Vodafone Digiakademii.

Být online a dostupný není volbou, ale nutností. Vodafone Business podporuje digitální transformaci firem dlouhodobě a chce, aby jim technologie pomáhaly a spojovaly je. Proto přináší nový balíček služeb, který minimalizuje papírování a pomáhá pracovat efektivně a bezpečně odkudkoli.

Balíčky pro efektivní podnikání

Nejžádanější služby a aplikace pro podnikatele nyní Vodafone Business nabízí ve zvýhodněných balíčcích s názvem Digitální kancelář.

Digitální kancelář 5 GB obsahuje licenci Microsoft 365, bezpečnostní aplikaci CyberWall, datovou kartu s 5 GB a vychází na 348 Kč měsíčně. Původní hodnota balíčku je 801 Kč.

Digitální kancelář 20 GB obsahuje licenci Microsoft 365, bezpečnostní aplikaci CyberWall, datovou kartu s 20 GB a vychází na 428 Kč měsíčně. Původní hodnota balíčku je 1 331 Kč.

Balíčky Digitální kancelář jsou za zvýhodněné ceny dostupné pro zákazníky Vodafone Business s rámcovou smlouvou FLEXI Business. Navíc k nim zákazník dostává USB modem za 1 Kč.

Uváděné ceny jsou včetně 21 % DPH.

Nový vzdělávací kurz ve Vodafone Digiakademii

V říjnu 2021 představil Vodafone Business platformu Vodafone Digiakademie, kde v jedenácti vzdělávacích blocích ukázal svým firemním zákazníkům cestu k online marketingu. Praktická cvičení a ukázky vysvětlují teorii i nastavení kampaní přímo v reklamních systémech a pomáhají malým a středním firmám nastartovat jejich propagaci v online prostředí.

V červnu 2022 Vodafone Digiakademie zařadila nový kurz o digitálním podnikání, který v pěti blocích vysvětluje, jak ochránit podnikání před hackery, jak vytěžit maximum z online prostředí, jak lépe vytvářet prezentace, točit videa, ale blíže představuje i technologie, jako je například 5G nebo SD-WAN.

„Máme radost, že nás zákazníci vnímají jako partnera pro digitalizaci a že kurzy ve Vodafone Digiakademii mají výborný ohlas. Proto jsme připravili nové díly, ve kterých možnosti digitální transformace posouváme ještě dále a reagujeme na poptávku zákazníků,“ říká Lenka Heřmánková, ředitelka marketingu pro Vodafone Business.

Vodafone Digiakademie je k dispozici všem firemním zákazníkům Vodafone Business, stačí se zaregistrovat na webu.

Více o Digitální kanceláři a Vodafone Digiakademii si můžete také poslechnout v podcastu:

Čtěte dál …

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení

Na Vysočině vyroste Lidl les

Projekt Lidl Les skloubí výsadbu nového lesa s podporou tuzemských dodavatelů. Lidl totiž přispěje 1 Kč z nákupu vybraných výrobků privátní značky Náš kraj na výsadbu nového lesa na Vysočině. Akce, která začíná prvním prázdninovým dnem, potrvá až do vybrání celkové...

pokračovat ve čtení