UltraVagant ples 2022 – Oslava českého upcyclingu spojená s unikátním plesem na pražském hlavním nádraží

Korunní sál historické budovy hlavního nádraží v centru Prahy bude 11. 11. hostit jedinečnou událost. Netradiční ples spojený se spuštěním nové kolekce značky upcycle oblečení UltraVagant, ušité na míru této akci.

UltraVagant ples 2022 – to je nevídaný koncept, který vizuálem celého prostoru, atraktivním programem a slavnostní atmosférou propojuje tradici vznešených prvorepublikových plesů s undergroundovou elektronickou techno hudbou. Nebude chybět živá kapela, červený koberec, ani odvážné taneční kreace na parketu honosného sálu v historické budově hlavního nádraží. Cílem je nabídnout návštěvníkům skvělou zábavu, ale především zaměřit pozornost na českou upcycle scénu, která je za poslední roky více a více na vzestupu. Samotná značka UltraVagant se snaží být lídrem v ekologickém a šetrném přístupu nejen k oblečení, ale obecně chování a sebevyjadřování jedinců.

UltraVagant ples 2022 začne 11. listopadu v 19.00. Nálož jazzu a blues v podání kapely proslulého Varhana Orchestroviče Bauera ve 21.30 zpestří přehlídka nové plesové kolekce oblečení značky UltraVagant. Ve 23.00 odstartuje afterparty a přijde čas Leoše Horta alias HRTL, špičkového performera na modulární syntezátor.

Předprodej vstupenek v ceně 490 Kč běží na GoOut.

FB událost

Čtěte dál …