UltraVagant ples 2022 – Oslava českého upcyclingu spojená s unikátním plesem na pražském hlavním nádraží

Korunní sál historické budovy hlavního nádraží v centru Prahy bude 11. 11. hostit jedinečnou událost. Netradiční ples spojený se spuštěním nové kolekce značky upcycle oblečení UltraVagant, ušité na míru této akci.

UltraVagant ples 2022 – to je nevídaný koncept, který vizuálem celého prostoru, atraktivním programem a slavnostní atmosférou propojuje tradici vznešených prvorepublikových plesů s undergroundovou elektronickou techno hudbou. Nebude chybět živá kapela, červený koberec, ani odvážné taneční kreace na parketu honosného sálu v historické budově hlavního nádraží. Cílem je nabídnout návštěvníkům skvělou zábavu, ale především zaměřit pozornost na českou upcycle scénu, která je za poslední roky více a více na vzestupu. Samotná značka UltraVagant se snaží být lídrem v ekologickém a šetrném přístupu nejen k oblečení, ale obecně chování a sebevyjadřování jedinců.

UltraVagant ples 2022 začne 11. listopadu v 19.00. Nálož jazzu a blues v podání kapely proslulého Varhana Orchestroviče Bauera ve 21.30 zpestří přehlídka nové plesové kolekce oblečení značky UltraVagant. Ve 23.00 odstartuje afterparty a přijde čas Leoše Horta alias HRTL, špičkového performera na modulární syntezátor.

Předprodej vstupenek v ceně 490 Kč běží na GoOut.

FB událost

Čtěte dál …

Kaufland se svými zákazníky znovu rozsvítil Vánoce nevidomým. Společně překonali loňský výtěžek a dosáhli částky 18 milionů korun

Dva týdny, 143 zapojených prodejen Kaufland a 18 milionů korun darovaných na podporu Nadačního fondu Českého rozhlasu a jeho projektu Světluška. To jsou výsledky tradiční vánoční sbírky, která od 20. listopadu do 3. prosince probíhala ve všech prodejnách Kaufland....

pokračovat ve čtení