Úklid s pomocníky z Viledy si oblíbíte

Bydlení, Životní styl

Málokdo rád ztrácí čas úklidem. Značka Vileda to ví, a proto stále inovuje své produkty, aby byl úklid hračkou. My jsme si v redakci oblíbili recyklovaný hadřík z mikrovlákna Vileda. Mikrohadřík je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu, což z něj činí ekologické řešení pro úklid vaší domácnosti. Je vyrobený z recyklovaných PET lahví. S jeho pomocí docílíte skvělého čisticího výkonu beze šmouh. Navíc se pyšní vysokou savostí díky 100% materiálu z mikrovláken.

Dalším naším oblíbencem je houbička PUR ACTIVE. Drhnutí nádobí v kuchyni se s ní stane mnohem veselejším úkolem, než by si člověk myslel. Mnoho houbiček není schopných odvést spolehlivou a důkladnou práci, pokud jde o čištění pánví a hrnců, a trvá to déle, než bychom si přáli. Naštěstí je těmto dnům konec díky novým, efektním, houbičkám Vileda PUR ACTIVE.

Každá houbička je vyrobena pomocí naší unikátní technologií PUR ACTIVE, která zajišťuje vysoce důkladné a odolné čištění. Je to perfektní volba pro vaše jemné i robustní nádobí, protože bezpečně vyčistí všechny povrchy, aniž by je poškodila, a to i při odstraňování nejodolnějších skvrn a zaschlých nečistot. Houbičky nejprve rozbijí zbytky abrazivními vrstvami a poté během několika sekund rychle a efektivně absorbují nečistoty.

Za vyzkoušení stojí i houbička Vileda Glitzi Always Clean, která je navržená pro hygienické čištění bez poškrábání citlivých povrchů nebo nádobí – minimální úsilí pro vynikající čistící výsledky.

  • PUR aktivní vrstva odstraní i ty nejodolnější nečistoty a po opláchnutí je čistá a jako nová.
  • Ideální (nejen) pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
  • Díky viskózní vrstvě je velmi absorpční.
  • Hrubší povrch houbičky je celistvý a díky tomu se do houbičky nedostávají nečistoty.

Vyzkoušejte také hadřík nové generace. Je vyrobený z mikrovláken s technologií Actifibre. Kombinuje tři nejzásadnější faktory pro úklid povrchů – nezanechává kapky, absorbuje vodu a sbírá nečistoty. Tento hadřík je zázrak, který udělá ve vaší domácnosti divy.

Čtěte dál …

Na léky nezapomínejte ani o letní dovolené. Lékárníci doporučují zejména chronicky nemocným zajistit si dostatečnou zásobu pravidelně užívaných léků včas

S příchodem léta se mnozí z nás chystají na dovolené, tráví více času na chatách a chalupách či v zahraničí. S tím souvisí změny v životním rytmu a také v každodenních návycích, které mohou mít negativní dopad na pravidelné užívání léků. To ale může mít velmi vážné...

pokračovat ve čtení

CBD účinný pomocník v boji se stresem

Nadmíra stresových situací představuje pro naše celkové fyzické i psychické zdraví ohrožení. Určitá míra stresu je pro nás a náš vývoj sice nezbytná, nesmí ovšem překročit určitou mez, a také by neměla přetrvávat dlouho dobu. Stresové období musí vystřídat doba...

pokračovat ve čtení