Úklid s pomocníky z Viledy si oblíbíte

Málokdo rád ztrácí čas úklidem. Značka Vileda to ví, a proto stále inovuje své produkty, aby byl úklid hračkou. My jsme si v redakci oblíbili recyklovaný hadřík z mikrovlákna Vileda. Mikrohadřík je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu, což z něj činí ekologické řešení pro úklid vaší domácnosti. Je vyrobený z recyklovaných PET lahví. S jeho pomocí docílíte skvělého čisticího výkonu beze šmouh. Navíc se pyšní vysokou savostí díky 100% materiálu z mikrovláken.

Dalším naším oblíbencem je houbička PUR ACTIVE. Drhnutí nádobí v kuchyni se s ní stane mnohem veselejším úkolem, než by si člověk myslel. Mnoho houbiček není schopných odvést spolehlivou a důkladnou práci, pokud jde o čištění pánví a hrnců, a trvá to déle, než bychom si přáli. Naštěstí je těmto dnům konec díky novým, efektním, houbičkám Vileda PUR ACTIVE.

Každá houbička je vyrobena pomocí naší unikátní technologií PUR ACTIVE, která zajišťuje vysoce důkladné a odolné čištění. Je to perfektní volba pro vaše jemné i robustní nádobí, protože bezpečně vyčistí všechny povrchy, aniž by je poškodila, a to i při odstraňování nejodolnějších skvrn a zaschlých nečistot. Houbičky nejprve rozbijí zbytky abrazivními vrstvami a poté během několika sekund rychle a efektivně absorbují nečistoty.

Za vyzkoušení stojí i houbička Vileda Glitzi Always Clean, která je navržená pro hygienické čištění bez poškrábání citlivých povrchů nebo nádobí – minimální úsilí pro vynikající čistící výsledky.

  • PUR aktivní vrstva odstraní i ty nejodolnější nečistoty a po opláchnutí je čistá a jako nová.
  • Ideální (nejen) pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
  • Díky viskózní vrstvě je velmi absorpční.
  • Hrubší povrch houbičky je celistvý a díky tomu se do houbičky nedostávají nečistoty.

Vyzkoušejte také hadřík nové generace. Je vyrobený z mikrovláken s technologií Actifibre. Kombinuje tři nejzásadnější faktory pro úklid povrchů – nezanechává kapky, absorbuje vodu a sbírá nečistoty. Tento hadřík je zázrak, který udělá ve vaší domácnosti divy.

Čtěte dál …

Marťánci přichází v limitované edici s veselými velikonočními razítky. Hledáte pro své ratolesti zábavný a zdraví prospěšný velikonoční dárek?

Oblíbené multivitaminy pro děti Marťánci přichází ve speciální limitované velikonoční edici. V každém balení Marťánci Gummy Velikonoce 50 ks se schovávají dvě razítka s veselými velikonočními obrázky, se kterými si děti užijí spoustu kreativní zábavy. Těšit se mohou...

pokračovat ve čtení

Vzácným onemocněním fenylketonurie trpí v ČR asi 1000 lidí. Onemocnění se v porodnicích diagnostikuje od roku 1975. Mezinárodní den vzácných onemocnění připadá symbolicky každé 4 roky na 29. února

Metabolické onemocnění fenylketonurie, známé také pod zkratkou PKU (z anglického Phenylketonuria), je raritní dědičná porucha, při které si pacienti musí přísně hlídat množství přijatých bílkovin za den. Jejich organismus není schopen přeměnit aminokyselinu fenyalanin...

pokračovat ve čtení