Tropický ráj ve vaší koupelně!

Ekologie, Kosmetika, Životní styl

Od pačuli přes ananas, až po mango.
Přeneste tropický ráj do vaší koupelny!

Tropické suroviny milujeme, protože jsou plné vitamínů, minerálů a enzymů! Při jejich výběru však věnujeme zvláštní pozornost na udržitelnost a životní prostředí. Spolupracujeme pouze se zemědělci, kteří přinášejí svému okolí sociální, ekonomické a ekologické výhody.

Naším způsobem výběru surovin chceme místním lidem nabídnout jinou alternativu. Ať se již jedná o prevenci odlesňování, pytláctví, či ničení ekosystémů. Od pačuli přes ananas, až po mango –  je to výhra pro vás i naší planetu! 

Zažijte tropy na vlastní kůži!

Lime Bounty
Tělové máslo
 340Kč/ 100 g

Naneste vydatnou porci tohoto příjemně máslového tělového krému a nechte se na obláčku hebkosti odnést až do tropického ráje. Z kokosů získávaných z Indonésie se udělá pyré, přefiltrují se, přidá se kapka extra panenského kokosového oleje a vznikne báječný vydatný kokosový krém na všechna místečka, která si zaslouží hebkost a příjemné opečování. Lahodná uvolňující vůně silic z perských limet a myrtovníku citronového dodávají tomuto vydatně hydratujícímu a zjemňuícímu máslu snovost, díky které je ideální pro aplikaci před spaním.

Each Peach
Tuhý masažní olej
290 Kč/ kus

Čeká vás povznášející citrusová masáž, která vám zlepší náladu, zažene stres a zanechá vás plné energie a s jasnou myslí. Zatímco budete masírováním pracovat na prokrvení pokožky, kakaové máslo se jí postará o vydatnou hydrataci.
Tuhý masážní olej je navržený tak, aby všechna ta blahodárná másla a oleje začaly roztávat v kontaktu s tělesnou teplotou. Rozehřejte jej v dlaních a pak začněte klouzat po pokožce (ať už své nebo někoho jiného) a můžete se pustit do masáže.

Happy Skin
Enzymatický peeling na obličej
500 Kč/ kus

Jemný peeling na obličej kombinující enzymatické i mechanické exfolianty, se spoustou vitaminů k tomu.


Navlhčete pleť, naberte prsty trochu peelingu a jemně jím promasírujte tvář. Enzymatický ananas se spoustou bromelinu zatím společně s exfoliačními mletými ořechy tagua a bambusem odstraní odumřelé kožní buňky. Opláchněte a užijte si krásně očištěnou rozjasněnou (a šťastnou!) pleť.

Rehab
Šampon
260 Kč/ 100ml

Regenerační šampon plný skvělých ingrediencí blahodárných pro vlasy i vlasovou pokožku. Vymačkali jsme čerstvou papáju, ananas, kiwi a mango a tyto šťávy jsme smíchali s posilujícím extra panenským bio olivovým a jojobovým olejem. Špetka mořské soli vaše vlasy zjemní a mořská řasa jim pomůže zazářit. O mátě peprné a jalovci se říká, že podporují krevní oběh, a tak postupně pomáhají zlepšovat stav vlasové pokožky.

Pomozte zachránit deštný prales a orangutany s naší limitovanou bombou do koupele

Orangutan
Koupelová bomba
150 Kč/ kus

Pomozte chránit a regenerovat deštné lesy oblasti West Toba a obnovovat divočinu. Finanční prostředky získané prodejem této limitované bomby pomohou chránit deštné lesy na Sumatře – pro orangutany, pro budoucnost, pro planetu, pro život…
Vhoďte do napuštěné vany a ponořte se do lázně s pačuli a vanilkou za zvukové scenérie sumaterského pralesa.

Veškerý zisk z prodeje tohoto produktu bude použit na podporu organizace SOS a jejích aktivit na ochranu pralesů ve West Toba.

Touto nejnovější kampaní, začínající 16. května, Lush pomůže organizaci SOS (Sumatran Orangutan Society) zvyšovat světové povědomí o málo známém přírodním ráji, West Toba, a podpořit tamní komunity při ochraně jejich neuvěřitelných deštných pralesů. Lush v roce 2018 financoval studii mapující stanoviště orangutanů na Sumatře. Na základě této studie byla západní Toba identifikována jako kritická oblast sumaterského deštného pralesa pro zachování ohrožené fauny a megafauny (živočichové o hmotnosti přes 45 kg), včetně orangutanů sumaterských, tygrů sumaterských, gibonů, zoborožců a medvědů malajských.

Čtěte dál …

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení

Na Vysočině vyroste Lidl les

Projekt Lidl Les skloubí výsadbu nového lesa s podporou tuzemských dodavatelů. Lidl totiž přispěje 1 Kč z nákupu vybraných výrobků privátní značky Náš kraj na výsadbu nového lesa na Vysočině. Akce, která začíná prvním prázdninovým dnem, potrvá až do vybrání celkové...

pokračovat ve čtení