Tropický ráj ve vaší koupelně!

Od pačuli přes ananas, až po mango.
Přeneste tropický ráj do vaší koupelny!

Tropické suroviny milujeme, protože jsou plné vitamínů, minerálů a enzymů! Při jejich výběru však věnujeme zvláštní pozornost na udržitelnost a životní prostředí. Spolupracujeme pouze se zemědělci, kteří přinášejí svému okolí sociální, ekonomické a ekologické výhody.

Naším způsobem výběru surovin chceme místním lidem nabídnout jinou alternativu. Ať se již jedná o prevenci odlesňování, pytláctví, či ničení ekosystémů. Od pačuli přes ananas, až po mango –  je to výhra pro vás i naší planetu! 

Zažijte tropy na vlastní kůži!

Lime Bounty
Tělové máslo
 340Kč/ 100 g

Naneste vydatnou porci tohoto příjemně máslového tělového krému a nechte se na obláčku hebkosti odnést až do tropického ráje. Z kokosů získávaných z Indonésie se udělá pyré, přefiltrují se, přidá se kapka extra panenského kokosového oleje a vznikne báječný vydatný kokosový krém na všechna místečka, která si zaslouží hebkost a příjemné opečování. Lahodná uvolňující vůně silic z perských limet a myrtovníku citronového dodávají tomuto vydatně hydratujícímu a zjemňuícímu máslu snovost, díky které je ideální pro aplikaci před spaním.

Each Peach
Tuhý masažní olej
290 Kč/ kus

Čeká vás povznášející citrusová masáž, která vám zlepší náladu, zažene stres a zanechá vás plné energie a s jasnou myslí. Zatímco budete masírováním pracovat na prokrvení pokožky, kakaové máslo se jí postará o vydatnou hydrataci.
Tuhý masážní olej je navržený tak, aby všechna ta blahodárná másla a oleje začaly roztávat v kontaktu s tělesnou teplotou. Rozehřejte jej v dlaních a pak začněte klouzat po pokožce (ať už své nebo někoho jiného) a můžete se pustit do masáže.

Happy Skin
Enzymatický peeling na obličej
500 Kč/ kus

Jemný peeling na obličej kombinující enzymatické i mechanické exfolianty, se spoustou vitaminů k tomu.


Navlhčete pleť, naberte prsty trochu peelingu a jemně jím promasírujte tvář. Enzymatický ananas se spoustou bromelinu zatím společně s exfoliačními mletými ořechy tagua a bambusem odstraní odumřelé kožní buňky. Opláchněte a užijte si krásně očištěnou rozjasněnou (a šťastnou!) pleť.

Rehab
Šampon
260 Kč/ 100ml

Regenerační šampon plný skvělých ingrediencí blahodárných pro vlasy i vlasovou pokožku. Vymačkali jsme čerstvou papáju, ananas, kiwi a mango a tyto šťávy jsme smíchali s posilujícím extra panenským bio olivovým a jojobovým olejem. Špetka mořské soli vaše vlasy zjemní a mořská řasa jim pomůže zazářit. O mátě peprné a jalovci se říká, že podporují krevní oběh, a tak postupně pomáhají zlepšovat stav vlasové pokožky.

Pomozte zachránit deštný prales a orangutany s naší limitovanou bombou do koupele

Orangutan
Koupelová bomba
150 Kč/ kus

Pomozte chránit a regenerovat deštné lesy oblasti West Toba a obnovovat divočinu. Finanční prostředky získané prodejem této limitované bomby pomohou chránit deštné lesy na Sumatře – pro orangutany, pro budoucnost, pro planetu, pro život…
Vhoďte do napuštěné vany a ponořte se do lázně s pačuli a vanilkou za zvukové scenérie sumaterského pralesa.

Veškerý zisk z prodeje tohoto produktu bude použit na podporu organizace SOS a jejích aktivit na ochranu pralesů ve West Toba.

Touto nejnovější kampaní, začínající 16. května, Lush pomůže organizaci SOS (Sumatran Orangutan Society) zvyšovat světové povědomí o málo známém přírodním ráji, West Toba, a podpořit tamní komunity při ochraně jejich neuvěřitelných deštných pralesů. Lush v roce 2018 financoval studii mapující stanoviště orangutanů na Sumatře. Na základě této studie byla západní Toba identifikována jako kritická oblast sumaterského deštného pralesa pro zachování ohrožené fauny a megafauny (živočichové o hmotnosti přes 45 kg), včetně orangutanů sumaterských, tygrů sumaterských, gibonů, zoborožců a medvědů malajských.

Čtěte dál …

Zpětný odběr PET lahví a plechovek Čechy oslovil. Za první tři měsíce pilotního testování vrátili přes čtvrt milionu obalů.

Systém zálohování PET lahví a plechovek může úspěšně fungovat i v českém prostředí. Ukázalo to jeho pilotní testování ve třech prodejnách Kaufland a stejném počtu obchodů Lidl. Lidé v nich během tří měsíců výměnou za slevové kupony odevzdali přes 260 tisíc obalů....

pokračovat ve čtení