T-Mobile CZ jako první země ve skupině DT spouští mezinárodní projekt Magenta Moments. Zákaznický program nabídne desítky benefitů a zážitků v Česku a do budoucna i v zahraničí.

Česká republika, resp. T-Mobile CZ je první zemí, kde skupina Deutsche Telekom spouští nový mezinárodní zákaznický program plný inspirativních zážitků – Magenta Moments. Přinese řadu atraktivních nabídek nejen od operátora, ale i od partnerů, jako např. výhodné letenky, lístky do kina, slevu na palivo, občerstvení, ale i soutěže, akce a další zážitky. Projekt Magenta Moments bude v České republice součástí aplikace Můj T-Mobile.

Familie_2023

Program Magenta Moments je důležitým prvkem v dlouhodobé ambici skupiny DT postupně rozšiřovat pole působnosti za hranice telekomunikačního byznysu – stavět na cenné zákaznické základně, důvěryhodné značce a partnerství. „Jde o významný krok v rámci naší ambice překonávat očekávání zákazníků. Jsme připraveni je potěšit spoustou výhod, díky kterým si vybudují ještě lepší vztah k naší značce. Dnešní den je zásadním milníkem pro tento mezinárodní program, který odstartuje právě T-Mobile Česká republika,“ uvádí Melinda Szabó, odpovědná za Commercial Growth v oblasti B2C v evropské centrále skupiny Deutsche Telekom.

Věrnostní programy se v Česku těší velké popularitě – průměrně jich každý Čech využívá více než 13. Nejrůznější akce, slevy a výhody ovlivňují zákaznické chování až tří čtvrtin populace.[1] Magenta Moments tak otevírají nově dveře k dalším zážitkům i uživatelům sítě T-Mobile: „Péče o naše zákazníky je pro nás naprostou prioritou a my jim chceme přinášet opravdu jedinečné zážitky, které jinde nezískají. Zkrátka něco navíc za jejich přízeň. Proto máme velkou radost, že jim nyní kromě telco benefitů přinášíme společně s desítkami našich partnerů nabídky, které budeme dále rozšiřovat, průběžně měnit a doplňovat. Naším cílem je vytvořit platformu, kde se nikdy nebudou nudit a své zážitky navíc mohou sdílet s přáteli či rodinou,“ dodává Maximiliano Bellassai, obchodní ředitel pro rezidentní zákazníky společnosti T-Mobile.

Ihned při svém spuštění nabídne program Magenta Moments jak dlouhodobé benefity, tak časově omezené akce, odměny či slevy. Aktuálně v rámci první vlny lze pořídit jednosměrné letenky po Evropě za 99 Kč od Kiwi.com, každé úterý druhou vstupenku zdarma v rámci sítě kin CineStar, slevu na palivo od MOL či o víkendu speciální bagetový Magenta Moments box od Bageterie Boulevard. Na výběr jsou ale také nabídky dalších desítek partnerů jako např. Wolt, Booking.com nebo Allianz a pochopitelně i T-Mobile dárky, soutěže a hry. V první fázi po spuštění se mohou zákazníci těšit například na soutěž o nový T Phone a T Tablet, slevy na bezpečnostní ochrannou fólii nebo data zdarma.

Magenta Moments postupně nahradí v aplikaci Můj T-Mobile sekce Srdcovky a Magenta Love. Aplikace nedávno slavila 5 let existence, má již 1,7 milionu pravidelných uživatelů a díky propracovanému a unikátnímu obsahu i vysoké uživatelské hodnocení zákaznické spokojenosti – 4,4 z 5 hvězdiček.

Zákaznický program Magenta Moments se po České republice spustí na podzim také v Chorvatsku, Polsku a Severní Makedonii. Následně přibude Rakousko, Maďarsko, Slovensko a Černá Hora. Díky Magenta Moments budou po připojení dalších zemí Češi moci využít vybrané benefity i za hranicemi České republiky při cestách do zapojených zemí.

Přehled TOP benefitů programu Magenta Moments

SpolečnostBenefitPodmínky (zjednodušené)
T-Mobile– 15 GB dat navíc na 7 dnů   – 50% sleva na ochranné folie na mobilZákazník aktivuje v aplikaci Můj T-Mobile. Akce platí od 1. 9. do 30. 9. 2023. Na značkových a partnerských prodejnách T-Mobile. Akce platí od 1. 9. do 31. 10. 2023.
Bageterie Boulevard– Magenta Moments Box – Nabídka jídla pro dva za  poloviční cenuV Magenta Moments Boxu zákazník najde dva druhy baget Bruselskou a Grilovaný roastbeef, 2x patatas a 3 dipy. Dostupné o víkendech. Akce platí od 6. 9. do 31. 10. 2023.
CineStar– 1+1 lístek do kina zdarma – Sleva na popcornDostupné každé úterý. Velký popcorn za cenu malého. Akce platí od 6. 9. do 31. 10. 2023.
Kiwi.com– Letenky po Evropě za 99 KčExkluzivní nabídka platí na evropské jednosměrné nepřestupní lety nejen z Prahy pro minimálně prvních 1 000 zákazníků. Akce platí od 6. 9. 2023 do 31. 10. 2023
MOL– Sleva na pohonné hmotySleva až 1 Kč na MOL Evo a 2 Kč na MOL EVO plus paliva. Sleva platí pro registrované uživatele čerpacích stanic MOL 2x v průběhu dvou měsíců od registrace. Akce platí od 6. 9. 2023 do 6. 10. 2023

[1] Zdroj: Incomind s.r.o. Výzkum „Věrnostní programy a zákaznické portály 2022“ [online]. 2022. Praha. Dostupný z https://incomind.cz/vernostni-programy-dobyvaji-srdce-penezenky-i-mobily-ceskych-domacnosti/

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení