STYLOVÝ NÁVRAT BAREVNÉ SPOLUPRÁCE: SKECHERS x JEN STARK

Značka Skechers přichází s druhou edicí Skechers x Jen Stark okouzlujících a barevných designů na obuvi, které oživí váš šatník na celou sezónu. Po velkém úspěchu první série, která se rychle vyprodala, obnovuje Skechers spolupráci s umělkyní z Los Angeles a uvádí svou nabídku se širokou paletou stylových tenisek. Kolekce, která je nyní dostupná pro ženy, muže a nově i pro dívky, slibuje další sezónu plnou barev a nových trendů!

Jen Stark je americká umělkyně známá svými živými a hypnotizujícími díly, které čerpají inspiraci z přírodních vzorů a fraktálů. Narodila se v Miami a získala umělecké vzdělání na Maryland Institute College of Art. Její práce zahrnuje papírové řezy, sochy, malby a animace, proslulé svou barevností a složitostí.

Aktuálně je na trhu druhá série Skechers x Jen Stark, spolupráce, která opět představuje charakteristický design kapání aplikovaný na různé modely obuvi, včetně populárních siluet jako Skechers Uno a Skechers Street Hi-Ryze. Technika designu kapání, kterou používá Jen Stark ve svých spolupracích se Skechers, je unikátní vizuální styl, který se vyznačuje kapajícím efektem barev, připomínajícím tekutou barvu stékající po předmětu. Tento design je obvykle plný živých, intenzivních barev, které se míchají a překrývají v dynamických a působivých vzorech.

Obě kolekce Skechers x Jen Stark kombinují uměleckou estetiku s pohodlím a technologií obuvi Skechers. Právě kombinace pohodlí s módním přesahem je důvod, proč jsou boty Skechers x Jen Stark zákazníky vyhledávané. Po úspěchu první série je The Comfort Technology Company™ nadšena, že může pokračovat ve spolupráci s Jen Stark, která je jednou z mnoha oblíbených umělců z řady Skechers Visual Artist Series.

Skechers Uno a Skechers Street™ Hi-Ryze

Vstupte do barevného světa Jen Stark – znovu! Druhá kolekce Skechers x Jen Stark je k dispozici na skechers.com a ve vybraných obchodech Skechers v České republice. Nové kousky z druhé kolekce Skechers x Jen Stark přináší svěží závan do vašeho šatníku. Odráží nejnovější módní trendy, ale také zaručují pohodlí a kvalitu, které Skechers slibuje.

Tato kolekce je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí oživit svůj denní styl a přitáhnout pozornost originálními a odvážnými designy. Kolekce Skechers x Jen Stark je ideální pro všechny, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost a odlišit se od davu. Neváhejte a dopřejte si obuv, která nejen dobře vypadá, ale také vás bude bavit nosit.

SKECHERS & JEN STARK: UNO – MINI DRIP

Dostupné ve všech velikostech pro ženy i muže

Tenisky Skechers x Jen Stark: UNO – MINI DRIP jsou předurčeny stát se hitem letošního roku. Unikátní vzor kapání, typický pro Jen Stark, se rozprostírá v živých barvách i černobílé variantě po celé podrážce a tkaničkách. Tento model nejen že oslní svým designem, ale také poskytne mimořádný komfort díky klíčovým technologiím Skechers, včetně polstrovaných vložek Skechers Air-Cooled Memory Foam® a viditelného vzduchového polštáře Skech-Air® ve střední podrážce.

SKECHERS & JEN STARK: UNO LITE

NOVINKA! Pro dívky ve věku 4-8 let


Legendární vícebarevný vzor kapání od Jen Stark, který bleskově zmizel z pultů, se vrací v miniaturizované podobě! Model Skechers x Jen Stark: UNO LITE, s jeho charakteristickým hypnotizujícím vzorem rozprostřeným po celé spodní části z durabuckového materiálu, je jako stvořený pro budoucí generace umělců. Tato šněrovací dívčí teniska se pyšní nejen perfektně perforovaným svrškem, ale také pohodlnou vložkou Skechers Air-Cooled Memory Foam® a trendově tvarovanou platformovou podešví.

SKECHERS & JEN STARK: HI RYZE – SEE-THRU DRIP

Psychadelické spirály zajistí, že si vašich bot všimne každý kolemjdoucí. Výrazný styl tohoto modelu opět přináší typický vzor Jen Stark, který zdobí jak spodní pruh obuvi, tak průhlednou podrážku, což vytváří celkový dojem kapání. Plátěný svršek této streetové siluety zdůrazňuje ležérní charakter, zatímco vložky Skechers Air-Cooled Memory Foam® poskytují komfort, který si zamilujete.

SKECHERS & JEN STARK: HI RYZE – DECO DRIP

Klasické tenisky s masivním podpatkem dostávají zcela nový vzhled díky poutavým a barevně dynamickým designům z nejnovější kolekce Skechers x Jen Stark. Design nejen oslavuje známé vícebarevné kapání umělkyně Jen Stark na dolní části, ale také upoutá průhlednou podrážkou, která odhaluje atraktivní vzor po celé délce obuvi. Tyto živé barevné akcenty jsou spojeny s pohodlím zajištěnému díky speciálním vložkám Skechers Air-Cooled Memory Foam®.

Čtěte dál …