Stylové designové náplasti Wild Stripes – i náplast může být módním doplňkem, péče o šrámy a rány nemusí být nuda!

Proč je nabídka náplastí pro dospělé taková nuda? Kdo říká, že krásné barevné náplasti chtějí jenom děti? Náplasti Wild Stripes kryjí drobná poranění kůže s veškerou péčí a ve velkém stylu. Od elegantních designů až po bláznivé – u Wild Stripes si na bolístku vybere to pravé každá kreativní duše.

Značka Wild Stripes považuje náplast za módní doplněk, proto nabízí několik druhů náplastí medicínské kvality v praktických velikostech a s atraktivními barevnými designy. Náplasti Wild Stripes jsou hypoalergenní, poddajné a tenoučké jako druhá (zdravá) kůže. Spolehlivě ochrání poranění před špínou a bakteriemi, odolají i kontaktu s vlhkostí, perfektně drží a jejich snímání nebolí.

Wild Stripes je synonymem pro bohatou paletu barev a vzorů a splnění těch nejpřísnějších kritérií medicínského materiálu. Na výběr je několik druhů náplastí: Wild Stripes Classic v několika velikostech, Wild Stripes Finger Flexi – protože každý prst chce jiný tvar a Wild Stripes Waterproof Secure se speciální vodotěsnou lepicí vrstvou, které snesou díky tomu i delší kontakt s vlhkostí a vodou.

A samozřejmě i na malé a velké děti Wild Stripes myslí ve své speciální dětské kolekci náplastí Wild Stripes Kids Sensitive s veselými vzory nejen se zvířátky.

Náplasti Wild Stripes jsou v prodeji v parfumériích Douglas.

Doporučená cena za jedno balení: 99,- Kč

Čtěte dál …