PUMA SE SPOJILA S UKRAJINSKOU ATLETICKOU FEDERACÍ

Jaroslava Mahuchikhová

PUMA se stala oficiálním sponzorem oblečení a obuvi Ukrajinské atletické federace. Oznámení přišlo před očekávaným mistrovstvím světa v atletice v Budapešti, kde fanoušci uvidí ukrajinské atlety, včetně úřadující halové mistryně Evropy ve skoku do výšky Jaroslavy Mahuchikhové, soutěžit v dresech se slavnou siluetou kočky PUMA.

„Jsme hrdí na to, že můžeme podpořit Ukrajinskou atletickou federaci při dosahování jejich cílů na mistrovství světa v atletice i mimo něj,“ řekl Pascal Rolling, Head of Sports Marketing společnosti PUMA.

Mluvčí Ukrajinské atletické federace dodal: „Jsme rádi, že jsme v PUMĚ našli nového partnera, značku, o které víme, že nám může pomoci dosáhnout našich ambicí a nových vrcholů ve světě atletiky, a to již tento týden v Budapešti.“

Mistrovství světa v atletice v Budapešti 2023 se bude konat od 19. do 27. srpna

Čtěte dál …

Nedopalky patří pouze do koše, desetina kuřáků to stále neví. Každý sedmý kuřák e-cigaret nosí nedopalky s sebou a vyhazuje doma do koše, u kuřáků „klasických“ cigaret takové chování prakticky neexistuje.

Kolektivní systém NEVAJGLUJ a.s., který zajišťuje kolektivní plnění pro výrobce tabákových výrobků dle zákona o jednorázových plastech, zadal průzkum, ze kterého vyplynulo, že desetina dospělých kuřáků si stále myslí, že nevadí, když se nedopalky odhazují na zem nebo...

pokračovat ve čtení