Společnost Dyson se svými produkty zazářila na 66. ročníku předávání cen Grammy. Na předávání cen Grammy 2024 se Dyson objevil na červeném koberci s hvězdami Olivií Rodrigo, SZA a Coco Jones

Olivia Rodrigo se na červeném koberci i mimo něj pyšnila půvabem starého Hollywoodu. K dosažení tohoto super hairstylingu použil její kadeřník Clayton Hawkins fén Supersonic™ Professional Edition, Airwrap s nástavcem na dlouhé vlasy, kdy kterému měl účes Olivie větší objem a Corrale™ žehličku na vlasy pro celkový bezchybný dojem.

Více fotek naleznete zde: https://www.instagram.com/p/C28nD0ApNGW/?igsh=czlodzc2MnRjenBo

SZA vypadala na předávání cen Grammy skvostně. Její kadeřnice Devanté Turnbullová použila na účes novinku, žehličku na vlasy Dyson Airstrait™ s nastavením vysoké teploty a proudění vzduchu k vysoušení a narovnání vlasů a také žehličku Corrale™ pomocí které měla hvězda hedvábně rovné vlasy.

Více fotek najdete zde: https://www.instagram.com/p/C28768RrGqR/?igsh=MTgwaGl6endobjlrYg%3D%3D

Coco Jonesová vypadala na červeném koberci i mimo něj luxusně. Její kadeřnice Ashanti Lation použila k rychlému a účinnému stylingu Airwrap™ s nastavením vysoké teploty a nástavec s měkkým vyhlazovacím kartáčem. Vlasy stažené dozadu a drdol vytvořila kadeřnice pomocí nástavce styleru Airwrap™ na ležérní vlny, které dokonale orámovaly její obličej.

Více fotek najdete zde: https://www.instagram.com/p/C281XnMrCok/?igsh=NmF2eXozZ29ldGR5

Více informací najdete na www.dyson.cz

Čtěte dál …