Společnost Daramis spouští prodej nového projektu. Zelené město Heights aktuálně nabízí 127 nových bytů.

Developerská společnost Daramis spustila prodej již čtvrté etapy projektu Zelené město. Nejnovější etapa s názvem Zelené město Heights vyroste na rozhraní pražského Jarova. Přinese stylové bydlení pro rodiny i jednotlivce s jedinečnými výhledy do zeleně. Projekt se skládá ze dvou desetipatrových moderních budov, ve kterých se bude nacházet 232 bytových jednotek. Oficiální prodej bytů první části projektu byl zahájen 21. února. Výstavba projektu započala v lednu a jeho dokončení se plánuje na druhý kvartál 2024.

Projekt Zelené město Heights, stejně jako jeho předchozí tři etapy, nabídne stylové bydlení na skvělé adrese v hlavním městě a zároveň v blízkosti jednoho z nejkrásnějších údolí v Praze s výhledem do sadu Třešňovka. Ve dvou desetipatrových budovách, které ihned zaujmou svým moderním architektonickým designem, se bude nacházet 232 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk a výměrách 34 až 100 metrů čtverečních. Projekt bude disponovat velkorysým počtem sklepů a parkovacích míst, které budou umístěny ve třech podzemních podlažích. V rámci projektu jsou plánovány i komerční prostory a venkovní hřiště určené na sport a aktivní odpočinek.

Celý projekt byl navržen architekty Galem Karagulem a Nicolasem Abelesem ve spolupráci s firmou Kaňka + Partners. „Čtvrtá etapa vznikla s myšlenkou přímého rozšíření stávajícího rezidenčního komplexu, jež vytvoří pomyslnou vstupní bránu do celého objektu, díky které se obyvatelé i návštěvníci ihned seznámí s jedinečným architektonickým jazykem stavby a jeho silnou vazbou na zelené údolí v blízkém okolí. Zvláštní pozornost byla věnována detailům a konstrukčním materiálům přesně tak, aby byl celkový výsledek dlouhotrvající, ohromující a zároveň krásný,“ řekl hlavní architekt společnosti Daramis, Gal Karagula.

Okolí projektu se vyznačuje nejen výbornou dopravní dostupností do centra Prahy, ale především přírodou, která se v jeho blízkosti nachází. V docházkové vzdálenosti je krásný sad Třešňovka, vrch Smetanka i cyklostezka okolo řeky Rokytky. Jedná se o ideální místo k bydlení, které umožňuje výlety s dětmi či domácími mazlíčky, jízdu na kole, jogging, a dokonce i nordic walking. V blízkosti projektu se nachází také veškerá občanská vybavenost, včetně nákupního centra.

Virtuální realita zefektivňuje prodej  

V současné době je spuštěn prodej první části projektu, a to budovy B, která nabízí 127 stylových bytů. Klienti si nyní mohou vybrat své bydlení velmi snadno, a to díky virtuální realitě (VR), která jim proces rozhodování při výběru ideálního bytu velmi zjednoduší. Klient si díky prohlídce ve virtuálním prostoru, která je k dispozici již během výstavby projektu, dokáže ihned představit, jak jeho nové bydlení bude v budoucnu vypadat. Součástí prohlídky je také možnost shlédnutí standardů interiérového vybavení. K projektu Zelené město Heights zprostředkovala VR společnost GrandPano, která má v portfoliu mnoho zrealizovaných projektů po Česku i ve světě. Zahájení výstavby projektu započalo na konci ledna 2022. Jeho kolaudace a dokončení se očekává ve druhém kvartálu roku 2024. Za generálního zhotovitele stavby si Daramis zvolil společnost Metrostav, se kterou spolupracuje již mnoho let. Více informací o projektu Zelené město Heights je k dispozici na webové stránce www.zelene-mesto.cz.

Čtěte dál …

Módní kousky s florálními motivy

Květované vzory jsou každoročním oblíbeným trendem, a i letos je rozkvetlá móda jedním z hlavních hitů letní sezóny. Rozkveťte v outfitu s florálními motivy, v módě budou jak jemné drobné kvítky, tak výrazné květované plochy, které okamžitě upoutají...

pokračovat ve čtení