Simpl Therapy. Be bold, be beautiful!

Silná aktiva, fantastičtí, účinní pracanti, kteří se zaměřují na celé spektrum specifických problémů pleti.
Taková jsou čtyři nová séra Simpl Therapy.
Mají vysoce koncentrované a lehké složení, čili maximalizují svůj účinek ve spodní vrstvě pokožky. Pro každý problém s pokožkou existuje sérum. Chcete se zbavit pigmentových skvrn?
K tomu je sérum. Snažíte se vyhladit jemné linky? Ano, i na to je mnoho vzorců. Chcete možnost udělat všechno? Existuje spousta multitaskingových sér. Hodiny a dny výzkumu v naší vlastní laboratoři a výrobě, hledání moderních ingrediencí, aktivních složek jsme přetavili do čtyř sér, které jsou cestou pro zářivou budoucnost vaší pleti.
K dostání na simpltherapy.com a v sítích parfumérií Douglas a douglas.cz

Gelové sérum vhodné pro pleť se sklonem k tvorbě tmavých skvrn a barevných nerovností.

Jeho složení cílí právě na nechtěná tmavá místa, která se objevují věkem, vlivem UV záření nebo jako následek zánětu a hormonální bouře. Používat jej můžete i během léta, protože pigmentace nejen eliminuje, ale také jim předchází.
Cena 615 Kč

Krémové sérum vhodné pro velmi citlivou a suchou pleť.

Extra hydratační, vyživující sérum s hutnější texturou se výborně vrství a uspokojí i tu nejnáročnější pokožku včetně velmi citlivé a suché. Čeká vás famózní hydratační boost a vaši kožní bariéru její přirozená obnova.
Cena 615 Kč

Lehké sérum na vodní bázi vhodné pro problematickou pleť se sklonem k vyrážkám.

Je plné aktivně čistících a zároveň uklidňujících ingrediencí, které z něj dělají skutečného multitaskera. Sérum eliminuje nedokonalosti a předchází jim. Reguluje tvorbu mazu, hloubkově pročišťuje pleť a řeší zarudnutí a hyperpigmentaci, které vyrážky provázejí.
Cena 520 Kč

Čtěte dál …

T-Mobile rozdělí v grantové výzvě 1 500 000 Kč. Podpoří 8 projektů zaměřených na boj proti předsudečnému násilí

Posilování romské komunity, ochrana proti transfobii, pomoc lidem bez domova a v nouzi nebo osvěta v ukrajinských skupinách na sociálních sítích – to jsou jen některá z témat, která podpoří letošní grantová výzva Česko bez předsudků. Tu společně s T-Mobile zaštiťuje...

pokračovat ve čtení