Silní pomocníci pro vaše novoroční předsevzetí

Nový rok je časem čerstvých začátků a novoročních předsevzetí. Rozhodli jste se žít zdravěji, hubnout nebo začít cvičit? S českou rodinnou firmou AG FOODS se vám cíle budou plnit lehce a zároveň potěšíte i své chuťové pohárky. Vychutnejte si svůj nový rok naplno!Uvítejte svůj rok 2024 ve společnosti skvělých pomocníků, kteří při vás budou stát. Podpořte svůj pitný režim, stanovte si lehčí jídelníček, a svoje tělo pořádně protáhněte v posilovně. Získejte dokonalou figuru a pohodovou náladu.  Pitný režimLidské tělo obsahuje z více než poloviny vodu. Dodejte mu hydrataci během celého dne. Správný přísun tekutin dopřává tělu látkovou výměnu, správnou funkci ledvin a s ní spojené vylučování škodlivých látek z těla. Pitný režim podporuje normální funkci orgánů a také duševní pohodu. Ideální variantou pro „zavodnění“ těla jsou bylinné čaje, které mají i vedlejší blahodárné účinky na lidský organismus. Biogena Wellness Selection Bright Detox se díky své neodolatelné vůni lehce zařadí do každodenní rutiny. Kombinace kopřivy, máty, yerby maté a vřesu dodává nápoji lahodnou chuť a současně napomáhá vylučovat z těla nadbytečnou vodu, a vy se tak budete cítit svěže a lehčeji. Jste spíše milovníci tradičních chutí? Biogena Traditional Green Tea bude pro vás to pravé! Zelený čaj dokazuje, že v jednoduchosti je krása, stejně tak podporuje produktivitu, spaluje kalorie a dokáže v těle vykouzlit dopamin, díky kterému se budete cítit dobře.

Zakoupíte na www.tikaro.cz – Biogena Wellness Selection Bright Detox za 89 Kč, Biogena Traditional Green Tea za 62 Kč.

Jste to, co jíte

Svátky, stres a nedostatek pohybu? Správným jídelníčkem potěšíte nejen své tělo, ale také to, jak se cítíte. Vyměňte tučná jídla za odlehčenější verze, zkombinujte je s pravidelným pohybem, a uvidíte, že vám tělo poděkuje.Skvělý pomocník pro začátek zdravého životního stylu je proteinový nápoj Vitamaxima N-Drink, jehož jemná banánová příchuť je vhodná ke kombinování s vodou, ale i s mlékem. Díky svému vysokému obsahu bílkovin má N-Drink skvělý sytící efekt a přispívá k přirozenému růstu, udržení svalové hmoty i normálního stavu kostí. Jeho bezlepkové složení je vhodné i pro celiaky a pro svou snadnou přípravu je vhodný i na cesty. Méně masa a více luštěnin? Jde to! Díky AG hrachovým nudličkám si chutnou formou zpestříte jídelníček o luštěniny, které dodají tělu antioxidanty a tolik potřebnou vlákninu. Nudličky jsou bezlepkové a dodají příjemný pocit sytosti

Zakoupíte na www.tikaro.cz – Vitamaxima N-Drink 15x30g za 379 Kč, AG hrachové nudličky 500 g za 249 Kč. 

Prima svačinka Odborníci se shodují, že pro lidský organismus je nejvhodnější jíst pětkrát až šestkrát denně. Díky pravidelnosti si tělo zvykne a přestane ukládat tukové zásoby. Svačiny jsou tedy důležitou součástí každého dne, která by se rozhodně neměla zanedbávat. Výběr té správné nemusí být věda a můžete si pochutnat třeba na křupavých Good Calories Crispy Balls. Ovesné kuličky s belgickou čokoládou, arašídy a medem jsou tím pravým společníkem pro celý den a dodají vám pocit sytosti na dlouhou dobu. Navíc neobsahují žádný přidaný palmový olej ani glukózový sirup. Vykročte do nového roku lehce a vychutnejte si unikátní mix těch nejlepších ingrediencí. A jakým nápojem se zahřát? Pokud berete svou „očistu“ vážně a rozhodli jste se omezit či dokonce odstranit ze svého jídelníčku kávu, skvělou alternativou je instantní kávovinový nápoj Majestic Chicory obohacený o blahodárnou čekanku, která podporuje normální funkci trávicího ústrojí. Díky pražení jejího kořene obsažené cukry zkaramelizují a vznikne kávové aroma i barva. Neobsahuje kofein a nápoj je tak vhodný pro kojící ženy i děti. Zakoupíte na www.tikaro.cz – Good Calories Crispy Balls za 28 Kč, Majestic Chicory za 50 Kč.

Čtěte dál …