Rituals představuje jedinečný rituál pro vaše tělo i mysl

Holandská značka Rituals, která působí na českém trhu už 14 let představila na svém speciálním eventu nově vylepšenou řadu Namaste. Jde o čistou eticky vyráběnou kosmetiku, která povýší každodenní rituál péče o pleť na tu nejvyšší úroveň. Produkty vznikly na základě vědecky podložených receptur, Jejich pravidelným používáním se můžete těšit na obnovu, oživení a regeneraci pleti. Kosmetika řady Rituals of Namaste obsahuje vysoce účinné komplexy s účinnými složkami, jako je bakuchiol, kyselina hyaluronová a CICA.

Setkání s odborníky značky Rituals se konalo v krásných prostorách studia Yoga Movement. Přítomní měli možnost si kosmetiku nejen vyzkoušet, ale nechat si i poradit, které produkty jsou pro konkrétní pleť nejvhodnější. Nechyběla ani lekce jógy a zdravé a vynikající občerstvení v jarním duchu.

Všechny produkty Rituals of Namaste naleznete zde: Rituals Namaste

Čtěte dál …

Zpětný odběr PET lahví a plechovek Čechy oslovil. Za první tři měsíce pilotního testování vrátili přes čtvrt milionu obalů.

Systém zálohování PET lahví a plechovek může úspěšně fungovat i v českém prostředí. Ukázalo to jeho pilotní testování ve třech prodejnách Kaufland a stejném počtu obchodů Lidl. Lidé v nich během tří měsíců výměnou za slevové kupony odevzdali přes 260 tisíc obalů....

pokračovat ve čtení