Protein je základním stavebním kamenem našeho organismu. Zařaďte do svého jídelníčku rostlinnou novinku značky Nutrilite™ – All Plant Protein.

Mysleli jste si, že vyvážený příjem bílkovin je důležitý jen pro vrcholové sportovce? Omyl! Bílkoviny jsou jedním ze základních stavebních kamenů našeho organismu, a proto je pro všeobecnou pohodu a zdraví potřebujeme všichni bez ohledu na věk nebo životní styl. Nutrilite, světová jednička v prodeji proteinů, vitaminů a doplňků stravy, uvádí inovativní produkt All Plant Protein. Tento 100% rostlinný protein, vhodný také pro vegetariány a vegany, lze lehce zařadit do jídelníčku jako vyváženou alternativu k běžným zdrojům bílkovin.

„Bílkoviny jsou součástí každé buňky našeho těla, od svalů, přes kosti nebo cévy, až po vlasy a nehty. I když si tolik potřebné bílkoviny lidské tělo neumí samo vyrobit ani ukládat, obsahuje jich zhruba 10 000, přičemž až polovinu bychom měli organismu dodávat právě z naší stravy,” vysvětluje důležitost proteinů Dalma Kiss Laszlo, marketing manager společnosti Amway Česká republika a Slovensko. Hledáte cestu, jak do svého jídelníčku proteiny zařadit? Vsaďte na rostlinné doplňky stravy. „Běžně se uvádí, že na jedno kilo váhy člověka by mělo připadat 1,2 až 1,5 g bílkovin ve stravě. Je jasné, že bílkoviny tedy nejsou důležité jen pro vrcholové sportovce, ale pro všechny,” dodává Laszlo.

Nutrilite™, světová jednička ve výrobě vitaminů a doplňků stravy, představuje jedinečnou novinku Nutrilite™ All Plant Protein. Zdroje bílkovin v tomto doplňku stravy pochází ze sóji, hrachu a pšenice z certifikovaných organických farem značky Nutrilite™. Složení je navíc obohaceno i o šest vzácných aminokyselin a neobsahuje žádné přísady, které se s běžnými zdroji proteinu pojí, jako jsou například sůl, nasycené tuky nebo zbytečné kalorie.

Nutrilite™ All Plant Protein

Nutrilite™ All Plant Protein je vyváženou a zdravou alternativou k běžným zdrojům bílkovin. Obsahuje 9 esenciálních aminokyselin, které jsou pro správné fungování našeho organismu zcela zásadní a které si naše tělo neumí samo vyrobit. Prášek lze jednoduše přidat do teplých i studených nápojů nebo pokrmů, takže ho do své běžné každodenní rutiny může lehce zařadit opravdu každý.

Účinky a výhody rostlinných alternativ proteinových doplňků stravy potvrzuje i marketingová manažerka společnosti Amway Česká republika a Slovensko. „Rostlinné zdroje bílkovin jsou často lépe stravitelné, což může být pro někoho velmi důležité. Navíc je vhodný i pro vegany a vegetariány, kteří mohou se správným a vyváženým příjmem bílkovin ve svém jídelníčku bojovat,” říká Laszlo.

Tip na recept: Smoothie Mandlová energie Ingredience: 300 ml mandlového mléka100 g nakrájených švestek, 2 špetky skořice, 10 g Nutrilite™ All Plant Protein, 2 vypeckované datle.  
Postup: Do mixéru vložte všechny přísady a mixujte, dokud nevznikne hladký nápoj. Přidejte Nutrilite™ All Plant Protein. Znovu promixujte.   Ideální je podávat vychlazené.    

Nový produkt vznikl na základě zkušeností a tradic značky Nutrilite™, která spolehlivě kombinuje nejmodernější vědecké poznatky a technologické postupy s přírodními ingrediencemi. Díky více než 85 letům zkušeností značka Nutrilite™ zaručuje, že všechny její produkty splňují nejvyšší standardy a požadavky na kvalitu použitých přírodních ingrediencí i jejich bezpečnost. Vedle přirozeně rostlinných extraktů používá Nutrilite™ i vitaminy a minerály. Také proces výroby výživových doplňků je pro Nutrilite™ naprosto klíčovým. Proto, pokud si značka nemůže vyrobit některé produkty sama přímo v rámci svých vlastních výrobních kapacit, jsou produkty vyráběny výhradně u Nutrilite™ partnerů, kteří splňují velmi přísné standardy a zásady pro výrobu.

Doporučená cena 1 195 Kč

Balení obsahuje 450 g výrobku

Nutrilite™ All Plant Protein

Více informací na: www.amway.cz

O značce Nutrilite™:

Čtěte dál …

Masaryčka se připojuje do sítě Lokni. Filtrovaná voda bude na nádraží i v sousední administrativní budově

Pražské Masarykovo nádraží se připojilo do sítě filtračních stanic Lokni. Významný dopravní uzel se stal 13. nádražím v Česku, které nabízí cestujícím možnost načepovat si čerstvou filtrovanou vodu do vlastních lahví. Společnost Penta zároveň instaluje unikátní řešení...

pokračovat ve čtení