PRIM BERUŠKY – návrat legendárních dětských hodinek

Vzpomenete si na své první hodinky? Většina z nás je dostala na cestu do první třídy, nebo za vysvědčení. Možná i ty vaše byly barevné, s bílými puntíky na číselníku. Říkalo se jim „berušky“. Nyní si můžete oblíbené primky, které i dnes nosí řada milovníků nadčasových designů, pořídit ve zbrusu novém kabátě.

Hravý čas

70. léta minulého století přinesla do módy vlnu pestrých barev i hravých kombinací. Hodinářský průmysl samozřejmě nezůstal stát stranou a číselníky primek se vůbec poprvé zbarvily do výrazných odstínů. Světlo světa spatřily i legendární dětské hodinky s bílými puntíky. Mezi zákazníky brzy získaly roztomilou přezdívku. Na první cestě do školy i při čekání na Ježíška dětem měřily čas PRIM BERUŠKY.

Malá velká radost

Na první hodinky se nezapomíná. Proto designéři společnosti ELTON hodinářská, která primky vyrábí už víc než 70 let, navrhli BERUŠKY tak, aby se jejich každodenní nošení stalo radostí. Naučit se hodiny bude díky přehlednému číselníku opravdu hračka. Pohodlný kožený řemínek se snadno zapíná a safírové sklo je odolné proti poškrábání i drobným nehodám. Lehké pouzdro z nejkvalitnější nerezové oceli je ideální pro citlivou dětskou kůži.

Zadní stranu víka můžete navíc ozdobit věnováním nebo osobním vzkazem.

Beruškám sluší barvy

Dětství musí být pestré. Beruškám tedy v ELTONu oblékli hned několik barevných kabátků. Klasickou červenou doplňuje modrá, zelená nebo třeba okrová. Výrazné odstíny se střídají s tlumenějším pastelem. „Ty pravé“ BERUŠKY si tak vybere každý. A co víc, krásný design s nádechem nostalgie bude slušet i maminkám.  Užijte si společně strávený PRIMa čas!

Více na www.prim.cz

Čtěte dál …