Příhozy v aukci 180 výročních hodinek Pilsner Urquell překonaly 2 miliony. Výtěžek podpoří Centrum Paraple.

Pilsner Urquell slaví 180 let od založení první várky světoznámého ležáku. Kromě jiného, značka oslavuje výročí speciální aukcí 180 kusů limitované edice tradičních českých hodinek PRIM, jejíž výtěžek podpoří činnost Centra Paraple. Od 20. listopadu, kdy aukce začala, se doposud zapojily desítky dražitelů a celková částka přesahuje 2 miliony Kč.

„Máme obrovskou radost, že se lidé do aukce v takové míře zapojují. Postupně se přihazuje na všechny ze 180 ročníků hodinek. Nejvýše je nyní rok 1885, kde částka přesahuje 100 000 Kč. Přesto věříme, že částka ještě významně naroste. Zatím jsme zhruba v polovině a čeká nás ještě velké finále, které je 7. prosince. Každá koruna, kterou se nám pro činnost Centra Paraple podaří získat má smysl, takže kromě krásného sběratelského kousku nebo vánočního dárku mohou mít šťastní dražitelé také dobrý pocit z podpory lidí, kteří to skutečně potřebují, “ říká Kristýna Tereková, Senior Brand manažerka značky Pilsner Urquell.  

Na aukci spolupracuje s Pilsner Urquell tradiční český výrobce ELTON hodinářská z Nového Města nad Metují. Nejpopulárnější model hodinek je v univerzální velikosti pro muže i pro ženy. Na číselníku mají symbol Jubilejní brány plzeňského pivovaru a nápis Pilsner Urquell 1842-2022, na korunce gravír P.U. 1842. Na zadním víku je vedle loga Pilsner Urquell také číslo limitované edice a jeden letopočet z historie nejslavnějšího ležáku. Dražitelé tak hodinky vybírají podle známých historických událostí nebo rodinných výročí, ročníků narození nebo například data svatby. Všechny hodinky mají speciální certifikát, a kromě této akce nebudou nikde jinde k mání.

Aukce probíhá online až do 7. prosince, kdy se uskuteční velké finále. Všechny informace o aukci i možnosti zapojení se najdete na www.pilsner-urquell.cz.

Čtěte dál …

Zazařte v zelené – barvě jara

Jarní módní kolekce jsou plné výrazných a intenzívních barev. Jednou z top trendy letošních odstínů je i klasická zelená. Že si ještě nenašla cestu do vašeho šatníku? Nechte se inspirovat! Zelená je hlavní barvou přírody, a proto se k probouzejícímu se jaru...

pokračovat ve čtení

Drogerie ROSSMANN nabízí široký a kvalitní sortiment zdravé výživy. Zákazníci zde mohou nakoupit vedle zavedené značky enerBiO nově také produkty Alnatura.

Jídlo tvoří nedílnou součást našeho života. To, co jíme, ovlivňuje často nejen náš vzhled, ale také psychickou pohodu. Snažíme se proto přiblížit aktuálním trendům ve zdravé výživě a upravit celkově náš životní styl. BIO a EKO produkty jsou nyní stále více v kurzu. Na...

pokračovat ve čtení