Prémiový internet za skvělých 299 korun nebo třeba TV balíček Family na tři měsíce zdarma. Vodafone spouští novou kampaň.

Vodafone odstartoval kampaň, která přináší zákazníkům několik snadno dosažitelných výhod, a to i pro jednotlivé služby samostatně. Kdo si koupí pevný internet, získá ho na prvních šest měsíců za skvělých 299 korun měsíčně a akce se týká i nejvyšší gigabitové rychlosti. Kromě toho lze nyní k Vodafone TV zdarma na 3 měsíce získat balíček Family, jehož součástí je i populární služba Voyo. K nejlepším neomezeným mobilním tarifům na trhu jsou připraveny také až osmitisícové dotace na telefony.

„Aktuální kampaň stojí na našem silném triu: Gigabitové síti, nejvýhodnějších neomezených mobilních tarifech a špičkové Vodafone televizi. Ať už si koupíte jen jednu samostatnou službu, nebo ještě lépe jejich kombinaci, vždy získáte jedinečné výhody. Kampaň jsme se rozhodli spustit právě v tomto období, abychom domácnosti podpořili při přechodu do nového školního roku,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky.

V dosahu pevného připojení od Vodafonu je přitom 99 % českých domácností a nyní je pro ně připravená jedinečná nabídka. Za připojení domácnost zaplatí první půlrok pouze 299 korun měsíčně. A to jak pro nejvyšší rychlost připojení 1000 Mb/s, tak i pro nižší rychlosti. Cena je bez pronájmu modemu, detaily nabídky jsou tady.  

Televizní balíček zdarma

Další benefit čeká na ty, kteří si koupí službu Vodafone TV. K té nyní získají zdarma na 3 měsíce balíček Family, jehož součástí je i přístup ke kompletnímu a bohatému obsahu služby Voyo. Balíček Family obsahuje i 19 rodinných TV programů jako třeba National Geographic HD nebo Cartooon Network HD.

Zmíněné samostatné slevy je možné ještě umocnit díky kombinaci více služeb – kdo si pořídí pevný internet od Vodafonu, získá neomezený mobilní tarif i o více než 200 korun měsíčně levněji. Podobně cena za Vodafone TV se při kombinaci s pevným internetem sníží ze 320 na pouhých 150 korun měsíčně.

Nejlepší neomezené tarify na trhu a sleva na telefony až 8 tisíc

Vodafone dál přináší nejdostupnější neomezená mobilní data na trhu. V rámci letní promoakce je možné pořídit si tarif Neomezený Super+ s rychlostí stahování 20 Mb/s jen za 877 korun měsíčně.    

Další benefit v pohodě 7000 korun na vybrané telefony Samsung získá ten, kdo si koupí mobilní tarif Neomezený Super a vyšší. V kombinované nabídce je opět sleva vyšší, a to až 8000 korun. Podrobnosti jsou tady.

Spoty opět s Martinem Hofmannem


Ve spotu nové kampaně už tradičně vystupuje herec Martin Hofmann. Otec se za tmy a s čelovkou na hlavě snaží zachránit synův domácí úkol. Při hledání listů stromů pomáhá videohovor: „Javor, tati, ne dub. A ať má pěkný ty žilky.“ Služby Vodafonu jsou zkrátka parťákem v každé situaci. Více na webu vodafone.cz/silna-trojka

Pro firemní zákazníky je připravené pevné internetové připojení Profi. V něm je zahrnutá pevná IP adresa a licence na aplikaci Cyberwall, která chrání byznys před kyberútoky. V akční firemní nabídce lze spojit třeba pevný internet 400 Mb/s a mobilní tarif Neomezený Business Super+ a tím ročně ušetřit přes 6000 korun. Další možností je služba Flexi Business, kde podnikatelé získají individuální nabídku na míru. Kromě individuální ceny pro každého jde i o skladbu služeb, to znamená kombinaci přesně podle toho, co firma potřebuje. Podnikatelé navíc získávají větší slevu na nákup nejen telefonů a mají i přístup ke vzdělávání ve Vodafone Digiakademii.

Čtěte dál …