Pozvánka na křest charitativního kalendáře Hvězdy dětem 2023 – Srdcovka

Křest charitativního kalendáře Hvězdy dětem 2023 – Srdcovka se koná 10.10. 2022  od 17 hodin ve Starém purkrabství Vyšehrad.

Součástí slavnostního křtu bude také charitativní dražba fotoobrazů z kalendáře a dětských obrázků, malovaných dětmi z dětských domovů.  

Výtěžek z prodeje kalendáře bude věnován dětským domovům, jejichž děti se do kalendáře také fotily. Jde o  Dětský domov v Litoměřicích a Solenicích. Výtěžek bude použit na podporu zájmů a mimoškolních aktivit dětí z dětských domovů.

Na slavnostní křest přijdou i osobnosti z kalendáře –  Bára Basiková, pan Jiří Suchý a Jitka Molavcová, Michal Pavlíček, Kamil Střihavka, Ilona Vozničková, Nela Boudová, Jan Tuna, Míša Pecháčková, Bára Jánová, Bára Šampalíková, Petr Kutheil a Markéta Šandová, volejbalista Tomáš Hýský. Vydražené obrazy tak můžete mít i s podpisem  a věnováním známé osobnosti.

Večerem provází Ilona Vozničková a Jan Tuna.  Uslyšíte i hudební vystoupení  zpěváků a božský zpěv dívenky Báry z pěstounské péče, uvidíte  taneční vystoupení dětí z dětského domova. 

Čtěte dál …