POTKEJTE FOTBALOVÉ HVĚZDY UEFA EURO 2024 PŘÍMO V LIDLU! SBĚRATELSKÉ KARTIČKY K NÁKUPU ZDARMA

Společnost Lidl, globální partner UEFA EURO 2024TM, spouští speciální akci, která udělá radost zejména těm nejmenším fotbalovým fanouškům. Zapojit se může každý zákazník, který se rozhodne nakoupit v prodejnách Lidl. Za každých 500 Kč nákupu dostane unikátní balíček sběratelských karet s portréty fotbalových hvězd.

Fotbalový turnaj UEFA EURO 2024 TM začíná již v polovině června v Německu a společnost Lidl je hrdým globálním partnerem. Proto se řetězec rozhodl svým zákazníkům zkrátit čekání na tento velký fotbalový svátek a připravil si pro ně jedinečnou akci, která je určena pro fandy každého věku. „Chceme naše zákazníky oslovit způsobem, který je pro nás typický – originálním a výjimečným. Proto jsme si ve spolupráci s letošním ročníkem UEFA EURO připravili exkluzivní překvapení. Věříme, že tato iniciativa potěší nejen děti, ale i jejich rodiče,“ uvádí mluvčí společnosti Lidl Eliška Froschová Stehlíková.

Zapojit se může každý ze zákazníků Lidlu, stačí nakoupit libovolné produkty v minimální hodnotě 500 Kč. Za každých 500 Kč nákupu získají zájemci balíček karet s portréty slavných fotbalistů! Navíc, ke kartičkám si zákazníci mohou pořídit jedinečné sběratelské album jen za 79,90 Kč, do kterého si je mohou vlepovat a uchovat si tak vzpomínky na letošní fotbalový šampionát. Akce platí od 6. května do 16. června 2024, nebo do vydání zásob. Více podrobností naleznete zde.

Čtěte dál …

T-Mobile rozdělí v grantové výzvě 1 500 000 Kč. Podpoří 8 projektů zaměřených na boj proti předsudečnému násilí

Posilování romské komunity, ochrana proti transfobii, pomoc lidem bez domova a v nouzi nebo osvěta v ukrajinských skupinách na sociálních sítích – to jsou jen některá z témat, která podpoří letošní grantová výzva Česko bez předsudků. Tu společně s T-Mobile zaštiťuje...

pokračovat ve čtení