Podpořte svoje zdraví s novými bylinkovými čaji od Herba·Roja

Toužíte podpořit svou přirozenou krásu? Potřebujete očistit játra, žlučník, krev či lymfu? Anebo vás trápí zvýšený tlak?

Malá rodinná farma Herba·Roja vytvořila novou sestavu osmi bylinných čajů, ze kterých si každý určitě vyberte ten svůj, který mu pomůže s podporou zdraví.

Všechny jsou namíchané z bylin, které si na bylinkové farmě Herba·Roja pěstují od semínka dle zásad ekologického a BIO zemědělství přímo pod horou Blaník ve Středočeském kraji.

„Receptury čajů jsme vymýšleli posledního tři čtvrtě roku podle našich zkušeností, potřeb zákazníků a klientů a za pomocí našeho oblíbeného a prověřeného herbáře od Marie Treben. Každá čajová směs je originál a nikde jinde takovou směs nekoupíte,” prozradila spolumajitelka bylinkové farmy Herba·Roja Karolína Josková.

Kromě bylinkového čaje Magie přirozené krásy, který je z růže, přesličky nebo kopřivy, připravili také očistné čaje pro podporu různých orgánů jako jsou játra, žlučník, lymfa, krev. Poradí si ale i se snížením krevního tlaku.

„Namíchali jsme též čaj pro podporu v těhotenství, tedy v druhém trimestru. Tento čaj, který je jen z bylinek z čisté přírody, jsme nazvali Magie dvou srdcí. No a jelikož jsme nechtěli zapomenout ani na nejmenší, vytvořili jsme Magii skřítků. Tato čajová směs podpoří imunitu dětí, ale bude jim i chutnat. Krom bylinek se ve směsi nachází naše ovocné plody jako maliny, jablíčka a rybíz,” podotkla Karolína Josková.

Ale nejsou to jen bylinkové čaje, které vám může tato bylinková farma pod Blaníkem nabídnout. Máte chuť na bedlu vysokou, ale ještě neroste? Ochuťte si svůj pokrm houbovým prachem z této chutné a velice jedlé houby. Potřebujete zabojovat s rýmou, vyzkoušejte mentolové krystaly, které se inhalují rozpuštěné v horké vodě a dovezla je Karolína Josková až z Turecka.

„A hádejte, co nám vyrostlo letos na poli? Podběl lékařský. Ta málo viděná bylinka. Pár balíčků jsme pro vás nasušili,” dokončila Karolína Josková.

Cena bylinných směsí: 290,- Kč / 25 g

Cena podbělu lékařského: 180,- Kč / 20 g

Cena mentolových krystalů: 222,- Kč / 11 g

Cena houbového prachu: 180,- Kč / 30 g

Více na www.herbaroja.cz

https://www.facebook.com/HerbaRoja

https://www.instagram.com/herbaroja

Čtěte dál …