Podpořte sbírku ošacení pro Klub svobodných matek

Už po sedmé pořádá Praha 7 společně s Výstavištěm pohodovou odpolední akci Rodinný den Prahy 7. Vezměte děti, babičky i dědečky a přijďte si užít zábavu, kulturu i dobré jídlo a pití. Pro děti jsou připravené soutěže s odměnami a spoustu volnočasových aktivit.

klub svobodných matek _mini

Součástí Rodinného dne bude sbírka ošacení pro Klub svobodných matek. Když můžeme, pomůžeme. A tak jsme na Rodinný den na stánek Střídačky pozvali Klub svobodných matek, který podporuje rodiče samoživitele (mimo jiné) z prodeje darovaného oblečení. Než se vypravíte na Rodinný den, proberte doma skříně a vezměte s sebou pěkné kousky, které nenosíte. Ty nejhezčí půjdou na prodej do našich Fashion Charity shopů a zbytek rodinám v nouzi přes Oděvní banku.

Co přinést

  • Vybírat budeme dámské a dětské oblečení. Čisté, bez fleků a děr. Nejlépe aktuální sezónní.
  • Nevyužijeme boty, spodní prádlo, ložní a bytový textil, hračky a knížky.
  • Oblečení nemusíte třídit, nejlepší je zabalit ho do pevných plastových pytlů.

Sběr bude probíhat na stánku Střídačky.

Kde: Spodní část areálu Výstaviště

Kdy: 4. června 2023 od 13:00 do 19:00 hod

Vstupné: Zdarma

Na akci se také představí (především) lokální živnostníci, zájmové spolky a firmy, jejichž služby dost možná využíváte a jejichž produkty nakupujete. Určitě si tu ale najdete i nové zajímavé podnikatele s nabídkou, která vám padne do noty.

Těšit se můžete na bohatý program na hlavním pódiu a spoustu doprovodných akcí.

Čtěte dál …

Vysokým teplotám při praní odzvonilo. Přejděte s Arielem na studenou. Účinného praní prádla s úsporou energie až 75 % docílíte s Arielem.

Také na vás každý týden čekají v prádelně hory prádla, které zoufale volají po vyprání? Někdy to spíše, než prádlo připomíná přehlídku skvrn všech druhů – tu oranžová skvrna od polévky, tam zase hlína a tráva z hřiště. Sem tam se také objeví nějaký odolný a...

pokračovat ve čtení