Lapač kosmonápadů, Hvězdářův zápisník na sny nebo Intergalaktický diář obohatí nabídku papírnictví

Papírny Brno představují prémiovou značku Paper Factory, reagují tak na poptávku po originálních zápisnících

Unikátní design, promyšlené produkty a kvalitnější materiály najdou zákazníci od léta ve vybraných papírnictvích. Prémiová značka Paper Factory je odpovědí dlouholetého leadera trhu Papíren Brno na rostoucí poptávku po neotřelých papírenských výrobcích. Kromě tradičních školních sešitů a zápisníků nabízí týdenní plánovač, náčrtník nebo diář.

„Zjistili jsme, že po roce přehlcení elektronickou komunikací, počítači a chytrými telefony se lidé chtějí vrátit ke klasickým, ručně psaným poznámkám. Chtějí si zapisovat nápady, utíkají do přírody, kde se nechávají inspirovat ke kresbám krajiny i detailů. Pro všechny, kteří chtějí neotřelý design svých zápisníků, jsme ve spolupráci s Petrou Vávrovou vytvořili novou kosmickou produktovou řadu s originálními názvy produktů. Chceme, aby zápisníky, diáře i náčrtníky své majitele inspirovaly, aby byly hravé a pomohly jim odpoutat se se svými plány a nápady od země,“ říká vedoucí marketingu Petra Holubová z Papíren Brno.

Pro jasné odlišení svých prémiových výrobků od ostatní produkce se Papírny Brno rozhodly pro vznik samostatné značky Paper Factory. Pro papírnictví nebo obchody s dekorativním zbožím připravily i prezentační stojany, papírny prodejnám dodají zdarma, pokud si objednají aspoň 10 kusů od každého výrobku a splní další podmínky. Celkový náklad každého výrobku je 3 000 kusů.

„Design limitované edice jsme obohatili o takzvaný parciální lak, takže jsou konkrétní prvky obálky lesklé. Zákazník na první pohled i dotek pozná, že drží v ruce obálku z kvalitnějšího materiálu. Naším cílem je přicházet s limitovanou edicí výrobků Paper Factory aspoň dvakrát ročně, najít si k zákazníkům co nejkratší cestu a získávat od nich ještě více nápadů a podnětů pro budoucí prémiové výrobky,“ doplňuje výkonný ředitel Miroslav Konečný z Papíren Brno.

Celá vesmírná kolekce obsahuje devět produktů. Lapač kosmonápadů je zápisník formátu A6 s tečkovanými linkami a 192 stránkami pro poznámky. Hvězdářův zápisník na sny je designem stránek přímo určený jako osobní snář a zápisník osobních i tvůrčích příběhů. V nabídce je i Intergalaktický diář 2022 s jedním listem pro každý den v roce. S kroužkovým blokem Velký třesk získá zákazník nejen 100 stran na své poznámky, ale i ozdobnou gumičku, díky které předejde nechtěnému otevření třeba v kabelce. 

LAPAČ KOSMONÁPADŮ

Malý zápisník v měkkých deskách s parciálním lakem nabízí na každé straně prostor pro zápis i nákres všech inspirativních myšlenek.

PLANETÁRNÍ NOTES

Jednoduchost, minimalismus a přírodní styl. 192 stran s tečkovanými řádky pro běžné poznámky, chytlavé příběhy a nápady, které myslí na naši planetu.

SEŠIT OBĚŽNÁ DRÁHA

Obálka z pevného křídového papíru s parciálním lakem na linkovaném sešitě s kulatými rožky. Hravý a zároveň edukativní motiv patří do každé školní brašny.

HVĚZDÁŘŮV ZÁPISNÍK NA SNY

Zápisník na sny v pevných deskách s parciálním lakem. Uvnitř navádí k pojmenování snu, jeho detailnímu popisu i zábavnému ohodnocení pocitu.

KROUŽKOVÝ BLOK VELKÝ TŘESK

Kroužkový blok s nápaditým motivem, tečkolinkovanou lineaturou a praktickou gumičkou potěší milovníky decentního designu a barev.

PLÁNOVAČ TÝDENNÍ MISE

53 stran na každý týden v roce a na nich dostatek prostoru pro poznámky na každý den. Tečkovaná lineatura a parciální lak dělají z tohoto týdenního plánovače výjimečného parťáka na pracovní stůl.

NÁČRTNÍK ASTRONAUTA

Náčrtník s pevnou obálkou zdobenou parciálním lakem poskytuje 20 listů kvalitního náčrtníkového papíru vhodného do výuky výtvarné výchovy i pro domácí tvorbu.

SEŠIT HVĚZDNÁ OBLOHA

Linkovaný sešit z bezdřevého papíru s laminovanou obálkou zdobenou parciálním lakem se hodí nejen každému školákovi. Možnost výběru ze 3 barevných variant.

INTERGALAKTICKÝ DIÁŘ

Datovaný diář na rok 2022 v luxusním provedení s plátěným potahem přes hřbet je reprezentativním pomocníkem na všech schůzkách.

Čtěte dál …

Chystáte se na letní festival, výlet nebo dovolenou? Nezapomeňte přibalit tyto LUSH produkty, které zkrátka musíte mít s sebou!

Bezobalový šampon, řasenka, či pasta na zuby v tabletkách. Vyberte si cruelty-free produkty, které ušetří místo v zavazadle a zároveň nepotřebují zbytečný plastový obal. Výhra pro Vás i pro planetu! OceanBezobalová řasenka395 Kč/ kusNahatá řasenka Ocean vašim řasám...

pokračovat ve čtení