Oslavte svůj oblíbený svátek s účinnými pomocníky – se značkou Frosch pro láskyplnou atmosféru u vás doma

Pro domov provoněný láskou i vůní přírodních přísad přináší značka Frosch několik rad a tipů, jak udělat radost nejen druhým, ale především sama sobě. Ať už dáváte přednost svátku svatého Valentýna, Dni matek nebo žen, každému je příjemně v čistém a uklizeném prostředí. V některých rodinách se tyto svátky slaví méně, jinde více, u někoho je zavedeno obdarovat svého blízkého člověka. Co lze ale udělat s jistotou a nečekat, je obdarovat především sebe samu. A to tak, že si usnadníme běžné rutinní práce s účinnými pomocníky, kteří navíc krásně voní a jsou šetrní k přírodě. Je dokázané, že některé vůně mají přírodní afrodiziakální účinky, jako například vůně maliny. Pokud vsadíte na malinovou řadu čisticích prostředků značky Frosch, provoní vaši domácnost svůdnou malinou a vykouzlí atmosféru plnou lásky. Levandule zase ztiší emoce. Přípravky Frosch s levandulí mají navíc desinfekční účinek. Zelená žabka Frosch vám pomůže urychlit úklid vaší domácnosti a zpříjemnit celý jeho proces. Obdarujete tak nejenom své blízké, ale především samy sebe.

„Jarní měsíce s sebou přinášejí příliv nové energie. A podobně jako si přejeme ze svého organismu odplavit škodliviny nastřádané přes zimní měsíce, přejeme si osvěžit i náš domov. Pokud zvolíme správné a účinné pomocníky, jde práce snadněji, a přitom se můžeme potěšit všudypřítomnou vůní, kterou preferujeme,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní ředitelka pro značku Frosch. „Ekologická značka čistících přípravků Frosch nabízí ucelené řady ve vůni malina, levandule, citron nebo aloe vera. V těchto vůních najdete vše od přípravků na mytí nádobí, vodní kámen v koupelnách, přípravků na toalety i univerzální nebo speciální čističe na nejrůznější povrchy, jako sklokeramické desky, zrcadla, lesklé plochy nebo dřevo. Výrobky lze volit jak v jedné vůni nebo je lze různě kombinovat. Váš domov se tak promění v pestrou paletu vůní,“ dodává Markéta Terčová.

Aloe vera, levandulový olej, malinový ocet

Značka Frosch nevyužívá ve svých recepturách pouze sodu, ocet a citron. Již přes třicet let vyvíjí ty nejúčinnější formule s vybranými ingrediencemi. V čisticích a pečujících prostředcích tak naleznete například aloe vera a mandlový olej, které jsou známé svými pečujícími a hojivými účinky pro pokožku. Základem levandulové řady je levandulový olej, který má vedle

nádherné vůně, prokazatelné hygienické účinky. Čističe z malinové řady úspěšně bojují s vodním kamenem za pomoci malinového octa. Mezi další účinné látky patří například výtažky z heřmánku, jalovce a v případě čisticích krémů i jemně mletý mramor. Cenově dostupné prostředky se zelenou žabkou zbaví váš domov nečistoty, mastnoty i plísně a současně ho krásně provoní. Složení čističů je výhradně z přírodních surovin, a díky tomu je snadno biologicky odbouratelné. Nezanechává tak po sobě ekologickou stopu v přírodě aje vhodné pro použití i v domácích čističkách odpadních vod.  Dalším plusem pro přírodu je recyklovaný a opětovně recyklovatelný obal.

Nejuniverzálnější a nejprodávanější prostředky značky Frosch

Skvělým pomocníkem pro vaše koupelny i kuchyně je Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem s praktickým rozprašovačem. Zbaví vaši koupelnu i kuchyni usazeného vodního kamene a dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa. Doporučená cena výrobku 500 ml je 99,90 Kč.

Ekologický Frosch WC gel Levandule patří k jedněm z nejprodávanějších výrobkům značky Frosch. A pokud přemýšlíte, jak udržet toaletu neustále v čistotě a eliminovat nepříjemný zápach, je zcela určitě jistou volbou. Základem čisticí levandulové řady je levandulový olej, který má vedle příjemné vůně, prokazatelné hygienické účinky. Doporučená cena výrobku 750 ml je 85,90 Kč.

Ekologické čisticí krémy Frosch si poradí se všemi druhy odolných koupelnových i kuchyňských nečistot. Bleskově odstraní zaschlé nečistoty, odolnou špínu i mastnotu. Jsou vhodné pro keramické, smaltované i skleněné povrchy, ale také povrchy z nerezové oceli a varné desky.  Čisticí přípravek s levandulovou vůní si vás získá jak svými účinky, tak i velmi příjemnou vůní, která osvěží vaši kuchyň nebo koupelnu. Čisticí krémy Frosch jsou založeny na účinných přírodních složkách, neobsahují škodlivou chemii a jejich obaly jsou vyrobené z recyklovaných materiálů. Vyzkoušejte je a radujte se z domácnosti, která se blýská čistotou. Doporučená cena výrobku 500 ml je 75,90 Kč.

Čtěte dál …