Oslavte Den matek v růžové zahradě díky porcelánové kolekci Rose Garden

Něžné akvarelové květy v růžových tónech zdobí kolekci Rose Garden německé porcelánky Villeroy & Boch. Jejich křehká krása se stane skvělým doplňkem k oslavě Dne matek. Porcelánovou kolekci perfektně doplňuje křišťálové sklo.

Velké asymetrické květy zdobí šálky na espresso, snídaňové hrnečky, mléčenky, misky či talíře. Barevný podklad porcelánu je v bílé či světle růžové. Kromě toho je k dispozici také textilní běhoun a prostírka. Nádobí je doplněné sadou křišťálového skla. Vázy, svícny či sklenky promění domov v místo křehké nestárnoucí krásy.

Kolekci, kterou ocení nejenom maminky, si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch sídlící ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Čtěte dál …

Krása skleněných labutí rozzáří Oflendu na rozhraní Chrudimska a Vysočiny – Festival labutí naváže na úspěšný první ročník

Po úspěšném prvním ročníku naváže sklárna Koulier na Chrudimsku na Festival labutí ročníkem druhým. A tak jako okouzlila krása a ladnost labutí světové autory, jako například Petra Iljiče Čajkovského při tvorbě baletu Labutí jezero nebo dílo Melanie Benjamin Labutě...

pokračovat ve čtení