Ošetření zahradního nábytku a polstrování v interiérech i venku

Doba posezení na balkonech či terasách domů při grilování nebo jen tak s přáteli je opět tady. Pokud to počasí dovolí, rádi trávíme co nejvíce času venku. Tuto zálibu podporuje i celá řada velice moderního a vkusného zahradního nábytku. Pomocí těchto doplňků si může každý z nás vytvořit ten svůj pohodlný kout, kdekoli na zahradě. Jak ale o tento nábytek, vystavený povětrnostním podmínkám, pečovat? Frosch Sprej na koberce a čalounění je novinkou letošního léta. Je vhodný nejenom na čištění zahradního nábytku a jeho polstrování, ale efektivně odstraní i skvrny a nečistotu z koberců, po domácích mazlíčcích i pohovek v interiérech. Mnoho z nás také ráda rozpálí gril, ale jeho čištění není vždy jednoduchý úkol. Pro čištění grilů oceníte stálici ekologické značky Frosch, a to Čistič na kuchyně s přírodní sodou. S těmito dvěma pomocníky bude i Váš exteriér vonět a zářit čistotou.

„Se zvyšujícím se zájmem o venkovní posezení a se stále zkvalitňujícím se komfortem vybavenosti exteriérů teras, balkonů i zahrad, si stále více lidí klade otázku, jak se o tento, relativně drahý zahradní nábytek postarat. Aby vydržel co nejdéle čistý a pěkně udržovaný. A protože Frosch reaguje na poptávku svých zákazníků, přichází v letošním roce, před letní sezonou s novinkou v podobě Frosch Odstraňovače skvrn,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní a marketingová ředitelka značky Frosch. „Je to přípravek, který oceníte nejenom pro venkovní nábytek, ale i pro odstranění skvrn na kobercích, polstrování u pohovek v obýváku nebo autosedaček či kočárků. Letní teplé počasí vybízí ke generálnímu úklidu těchto ploch: Po vyčištění lze vše krásně vyvětrat a nechat proschnout. Jemná vůně přípravku pak vše ještě navíc krásně provoní,“ dodává Markéta Terčová.

Pro péči o polstrování interiérového i zahradního nábytku, koberců, autosedaček i kočárků

Frosch Sprej na koberce a čalounění 500ml šetrně zachází s barvami, je veganský a neobsahuje mikroplasty. Účinně odstraňuje odolné skvrny od červeného vína, koly, kávy, omáček, mastnoty, oleje a make-upu. Ideální je také pro odstraňování skvrn od nečistot po domácích mazlíčcích a jeho speciální složení na odstraňování skvrn s bioalkoholem neutralizuje i odolné pachy. Doporučená cena výrobku je 114,90 Kč.

Tento čistič si rychle oblíbíte, jelikož je jednoduchý na použití, odstraňuje i odolné skvrny a díky složení bez zbytečné chemie je šetrný k přírodě, vám i vašim domácím mazlíčkům. Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny z opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal odpad. Velký důraz je kladen na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.

Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou 500 ml pro čistotu grilů venku i doma

Objevte sílu přírodní sody díky ekologickému čističi na kuchyně s recepturou na bázi sody, která je vhodná i pro použití v blízkosti potravin. Čistič na kuchyně je navržený tak, aby v mžiku odstranil mastnotu, odolnou špínu i zaschlé nečistoty. Čištění sporáku, grilu nebo třeba mikrovlnné trouby bude díky tomuto čističi snadnější než kdy dříve. Čistič zanechává navíc příjemnou vůni. EKO čistič na kuchyně s přírodní recepturu na bázi sody navíc v roce 2023 získal ocenění Volba spotřebitelů. Doporučená cena výrobku je 89,90 Kč.

Čtěte dál …