Nová růžová sada nářadí a další tipy pro praktické dámy

Běžná údržba v domácnosti, tedy občas něco utáhnout, nebo naopak povolit, přišroubovat nebo přitlouct, změřit…, není zdaleka jen záležitostí mužů. Praktické ženy „kutilky“ zvládnou nejen tyto úkony, ale nezřídka si troufnou třeba na výrobu doplňků do bytu či složitějších dekorací. Proto výrobci nářadí myslí i na ně. Značka Fieldmann nabízí hned několik výrobků, které jsou ideální i pro ženy, také v růžové barevné variantě. Nová sada růžového nářadí Fieldmann FDG 5016-71R je pak svým provedením i obsahem určena zejména ženám. Novinka lahodí i oku: Místo obvyklého kufru se skrývá v elegantním pouzdře.

Kromě zručnosti je při údržbě domácnosti či kutění vždycky potřeba vhodné nářadí. Jenže jak to bývá, to v daný okamžik obvykle není k nalezení: Právě ten konkrétní imbusový klíč, nutný ke smontování dětské židličky, někam zmizel a křížový šroubovák, potřebný k výměně baterek u kuchyňské váhy, taky někdo odnesl. I z toho důvodu jsou v domácnostech populární sady nářadí, které obsahují ucelené vybavení. S nimi nás žádná situace nepřekvapí nepřipravené, vše je přehledně uloženo v odolném pouzdře či kufříku, každý z dílů má své místo a je okamžitě po ruce.

Novinka: Sada nářadí Fieldmann FDG 5016-71R, 71 dílů

Designovou lahůdkou je sada nářadí Fieldmann FDG 5016-71R v růžovém pouzdře. Zahrnuje 71 dílů nářadí, které je váhově a ergonomicky uzpůsobeno ženským rukám. S pomocí této sady snadno vyřešíte každou běžnou domácí opravu či úpravu – přitlučete hřebík, smontujete skříňku, utáhnete šroubek v brýlích, změříte místnost před koupí koberce a podobně. Novinka je skvělým tipem na dárek nejen k blížícím se Vánocům. Potěší každou ženu, která je zvyklá si s drobnými problémy v běžném chodu domácnosti poradit sama, ale je ideální také jako základní vybavení do mladých domácností či studentských bytů.

Sada nářadí Fieldmann FDG 5016-71R zahrnuje kromě základního náčiní, jakým je kladivo, nůžky, svinovací metr (3 m), ulamovací nůž, vodováha, kombinované a ploché kleště, také 5 šestihranných klíčů 2-6 mm, nastavitelný klíč 6“, 6 hodinářských šroubováků, držák bitů, 30 bitů 25 mm nebo stahovací pásky. Všech 71 dílů je vyrobeno z odolného materiálu, který zajistí dlouhou životnost, ergonomické úchopy zase zaručí pohodlí při používání. Odolné nylonové pouzdro ochrání nářadí před poškozením a zároveň umožní snadné přenášení či převážení – po domě či zahradě, k sousedům, do kanceláře, na chatu… Díky subtilním rozměrům ho navíc snadno uložíte i v batůžku nebo větší kabelce.

Doporučená maloobchodní cena sady Fieldmann FDG 5016-71R je 990 Kč.

Sada nářadí i pro drobnější kutění: Fieldmann FDG 5010-53R, 53 dílů

Běžné opravy a údržbové práce snadno zvládnete s univerzální sadou nářadí FDG 5010-53R, která se hodí i na menší kutilské projekty. Sada obsahuje kombinované kleště, kleště s dlouhými čelistmi, nástrčné hlavice, ráčnu, nastavitelný klíč, imbusové klíče, šroubováky, násadu na bity, bity, kladivo, vodováhu, měřicí pásmo a nůž. Nástroje jsou vyrobené z kvalitní oceli. Všechny součásti sady jsou přehledně uloženy v praktickém kufříku z tvrzeného plastu, který usnadní transport.

Doporučená maloobchodní cena sady Fieldmann FDG 5010-53R je 1490 Kč.

Akumulátorová vrtačka Fieldmann FDV 10253-A s baterií v rukojeti

Aku vrtačka Fieldmann FDV 10253-A je sice barevností přizpůsobena něžnému pohlaví, hravě ale obstojí i v náročných situacích. Díky Li-Ion akumulátoru 12 V/1300 mAh i výkonnému motoru s dvourychlostní převodovkou (0-350/0-1350 ot./min.) má dost energie na vrtání do dřeva i kovů či na šroubování, to vše bez omezení kabelem. Komfort při používání ještě zvyšuje akumulátor zabudovaný v ergonomické rukojeti, který při práci nepřekáží, a navíc je mimořádně lehký – váží pouhých 175 g. Součástí příslušenství je i akumulátor náhradní, takže zatímco pracujete, může se záložní baterie nabíjet a vy tak dokončíte svou práci bez zbytečného zdržení. O stavu nabití baterie informuje vestavěný LED ukazatel. Pokud byste pracovali ve ztížených světelných podmínkách, ať už za šera, nebo třeba za skříní, díky integrovanému LED osvětlení získáte i v takové situaci okamžitě perfektní přehled. Balení včetně přepravního plastového kufříku a 13 kusů příslušenství (6 bitů, 6 vrtáků a jeden nástavec bitů).

Doporučená maloobchodní cena aku vrtačky Fieldmann FDV 10253-A je 1890 Kč.

Tavná pistole Fieldmann FDTP 2102-E

Tavná pistole je dnes už standardní součástí vybavení většiny domácností. Rychle a snadno spojí nejrůznější materiály včetně keramiky, plastu, korku či dřeva, zcela nepostradatelná je při výrobě interiérových dekorací, jako jsou květinová aranžmá, svícny, věnce na dveře i na stůl atd. Pistole FDTP 2102-E s příkonem 100 W se předehřívá 3-5 minut a využívá lepicí tyčinky o průměru 11 mm. Ty Fieldmann nabízí jak v transparentním (FDTP 9100), tak v barevném (FDTP 9101) provedení vždy po 20 ks v balení. Pistole je vybavena praktickým odkládacím stojánkem.

Doporučená maloobchodní cena tavné pistole Fieldmann FDTP 2102-E je 290 Kč.

Více o produktech na www.fieldmann.cz.

Čtěte dál …

Módní kousky s florálními motivy

Květované vzory jsou každoročním oblíbeným trendem, a i letos je rozkvetlá móda jedním z hlavních hitů letní sezóny. Rozkveťte v outfitu s florálními motivy, v módě budou jak jemné drobné kvítky, tak výrazné květované plochy, které okamžitě upoutají...

pokračovat ve čtení