Nová první dáma vynesla šperky Hanuše Lamra

Nová první dáma paní Eva Pavlová vynesla u příležitosti vyhlášení výsledků voleb také šperky designéra Hanuše Lamra – brož s motivem květu růžového kaštanu a náušnice s motivem violek.

Osobní stylistkou prezidentského páru je uznávaná módní návrhářka Štěpánka Pivcová.

Původně jsme zpracovávali téma broží v Hanušově tvorbě, protože mezi známými nositelkami se objevila např. i paní Madeleine Albright, ale momentální pozitivní události vše urychlily.:)

Gratulujeme novému prezidentovi a velmi si vážíme toho, že si první dáma vybrala pro tento zásadní okamžik právě Hanušovy šperky.

Foto kredit: archiv Hanuše Lamra

Čtěte dál …

Zazařte v zelené – barvě jara

Jarní módní kolekce jsou plné výrazných a intenzívních barev. Jednou z top trendy letošních odstínů je i klasická zelená. Že si ještě nenašla cestu do vašeho šatníku? Nechte se inspirovat! Zelená je hlavní barvou přírody, a proto se k probouzejícímu se jaru...

pokračovat ve čtení

Drogerie ROSSMANN nabízí široký a kvalitní sortiment zdravé výživy. Zákazníci zde mohou nakoupit vedle zavedené značky enerBiO nově také produkty Alnatura.

Jídlo tvoří nedílnou součást našeho života. To, co jíme, ovlivňuje často nejen náš vzhled, ale také psychickou pohodu. Snažíme se proto přiblížit aktuálním trendům ve zdravé výživě a upravit celkově náš životní styl. BIO a EKO produkty jsou nyní stále více v kurzu. Na...

pokračovat ve čtení