Nenechte si ujít největší svatební veletrh v ČR

Chystáte svatbu? Pak vězte, že leden je ideálním měsícem pro začátek příprav. V tomto období se nejlépe vybírá z nabídky svatebních šatů i z dalších dodavatelských služeb. Rozhodně si tedy nesmíte nechat ujít již tradiční svatební veletrh Svatební dny, který se bude konat ve vysočanském komplexu Clarion Congress Hotel Prague ve dnech 12. a 13. 1. 2024. Najdete zde vše pro nastávající nevěsty a jejich partnery, svědky a svědkyně, svatebčany.

Návštěvníci se mohou těšit na prezentaci více než 160 vystavovatelů, které podnikají ve svatebním oborech jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení či svatební květiny. K dispozici jim budou ale také specialisté na produkty a služby v oblasti pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu, vybavení domácnosti, spotřební elektronika či otázky rodinných financí.

Salon Adina

Své nádherné kolekce zde představí i centrum svatebních Adina, které funguje už 25 let. Salon si za tu dobu vybudoval u zákazníků, nastávajících nevěst a ženichů, vynikající renomé a patří k nejznámějším svatebním salonům v České republice. Svatební šaty jsou k dispozici jak k zapůjčení, tak i k prodeji.

Výjimečná Adina Mandlová

Vzorem pro název salonu se stala výjimečná krása herečky Adiny Mandlové. Ve svatebním centru Adina se vám budou věnovat odborně vyškolené asistentky – jedná se o dámské krejčové či absolventky oděvní školy. Samozřejmostí je bezplatná úprava svatebních šatů a pánských obleků. V šatech ze salonu Adina se budete cítit jako hvězda ze stříbrného plátna.

Více na www.svatebnidny.cz a https://svatebnicentrumadina.cz/

Foto: svatební centrum Adina

Čtěte dál …