Nová lahev Watterdrop v sezónní barvě Cream de la cream

I když Vánoce na sněhu možná nebudou, o zimní atmosféru se postará designová a zároveň praktická funkční láhev waterdrop® v nové sezónní barvě CREAM, která se skvěle hodí na všechny zimní radovánky. Je nejen stylová, ale i funkční a nesmí chybět žádnému modernímu dobrodruhovi. Díky dvojité stěně z nerezové oceli s širokým hrdlem udrží váš nápoj horký až 6 hodin, takže je ideální na cesty v jakémkoli ročním období. Díky praktickému držadlu se snadno přenáší a připevňuje na batoh nebo tašku. K dispozici je také v různých velikostech: 400 ml, 600 ml nebo 1 l.

Velkou výhodou novinky je kromě kvality a designu také kompatibilita s různými víčky waterdrop®. Můžete si tak vybrat z různých stylů a barevných kombinací a mít láhev přesně podle svého gusta.

Udržitelná funkční láhev je také skvělým dárkem, který nesmí chybět na žádné zimní zábavě. Je praktická, stylová a plná funkcí, které ocení každý, kdo ocení kvalitu a styl. Pokud váháte mezi velikostmi, zastavte se a vyberte si tu pravou láhev v některé z našich prodejen, nyní také v nově otevřeném kiosku v OC na Novém Smíchově v Praze.

Funkční termoska v barvě cream matt – 400 ml

Vakuově izolovaná, dvoustěnná nerezová lahev se širokým otvorem a funkční víčko s pítkem.

400 ml – cena 609 Kč

Pro více informací a nákup navštivte www.waterdrop.cz nebo naše prodejny v Praze či Brně.

Čtěte dál …