Nákupní tip: Sezóna svíček a éterických olejů nikdy nekončí

Pálení svíček má řada z nás spojené s podzimem a zimou. Svíčková sezóna ale nikdy nekončí. Samozřejmě svíčky používáme na svatbách, při oslavách nebo romantických večerech. Mají ale i čistě praktická využití, která oceníte v teplých dnech. Díky přírodním svíčkám obsahujícím ty správné éterické oleje a jejich směsi můžete například ekologicky a efektivně odpuzovat krvežíznivý hmyz. Výborně proti komárům a další havěti funguje směs Špindlerův mlýn od české značky TVOJE SVÍČKA. Kombinace svěží vůně grepu a špetky skořice dezinfikuje a osvěžuje vzduch a působí proti hmyzím parazitům. Toto složení navíc navozuje dobrou náladu. Majitelka značky TVOJE SVÍČKA Katarína Becherová zase pro letní měsíce doporučuje  směs nazvanou Jizerka. Ta je svěží jako říčka v Jizerských horách a dokáže vyčistit prostor od negativních vlivů, ulevuje od bolestí hlavy a dodává energii horkem vyčerpanému tělu. Tyto skvělé vlastnosti má díky správnému poměru šalvěje a cedru. Nepřerušujte proto svíčkovou sezónu a využívejte tyto přírodní pomocníky naplno.

Prodejní cena směsi éterických olejů Jizerka je 137 Kč.

Prodejní cena směsi éterických olejů Špindlerův mlýn je 108 Kč.

Více informací naleznete na https://www.tvojesvicka.cz/smes-eo-jizerka-mata–cedr–salvej/ a https://www.tvojesvicka.cz/smes-eo-spindleruv-mlyn/.

Čtěte dál …

Zpátky do školy… i v lázních

Začíná podzim a s ním se neodmyslitelně pojí návrat dětí do školních lavic. Málokteré rodiče by proto napadlo, že je pro dítě právě podzim a zima ideálním časem, kdy navštívit lázně. „V zimních měsících mohou malí pacienti uniknout z měst, kde je dusí smog, sem do...

pokračovat ve čtení